Gå til innhold
Hundesonen.no

Kanskje på tide


Rottisembla

Recommended Posts

Skrevet

Heisann har nå vert her inne en stund, og siden bikkjedyret har fått en fin tråd på "din hund" så ser jeg ingenting bedre å gjøre i eksamensinnspurten enn å skrive en liten presentasjon av eieren til Embla :)

Så here goes:

Heter Gunn er 22 år, startet i høst på bachelor i barnevern ved UiS, etter et år som grensejeger ved russlandsgrensen. Ellers så har Embla pri 1 i livet mitt, og angrer ikke et sekund på at eg henta henne rett etter studiestart i høst. Hmmm nå kan jeg vel nesten ikke utsette lesinga til semesterets første eksamen noe mer så det får bli med dette.

Eller forresten dere hundefolk i sandnes/stvg området, vil dere ha turkamerater stiller vi gjerne opp( sånn litt etter eksamensrushet :o Er det bare meg som syns det er litt sært med eksamen i mars forresten? :)

Skrevet

Hei!

Grensejeger ja, opplevde mye villmark da vi jeg tro! Lykke til på eksamen, glad jeg er ferdig med den biten av livet!

Skrevet

heheh det ble MYE natur ja :P Så var midt i blinken, Russere ble mest sett og lite jakta på :icon_cry:

Men fikk opplevelser for livet og MASSE gode venner. Så skjønner ikke hvordan jeg havna på skolebenken igjen, men det gjorde jeg nå så da er det jo bare å fullføre <_<

Skrevet

Hei og velkommen hit :-) Vi flytter til Stavanger til sommeren, leter etter hus for tiden! Da ønsker vi oss rottis-turkamerater og treningskamerater!

Meeeen det har jeg vel nevnt på rottisforumet :icon_cry:

Lykke til på eksamen!

Skrevet
Hei og velkommen hit :-) Vi flytter til Stavanger til sommeren, leter etter hus for tiden! Da ønsker vi oss rottis-turkamerater og treningskamerater!

Meeeen det har jeg vel nevnt på rottisforumet :icon_cry:

Lykke til på eksamen!

kan ikke presiseres for ofte det vel :P, vi stiller gjerne!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...