Gå til innhold
Hundesonen.no

Nyttårstreff


Ingvild

Recommended Posts

Skrevet

Joda, men vi har hatt noen møter uten hund.. :) (tror jeg da... :) )

EDIT: også er det plasser det er bedre å være på uten hund enn med hund og motsatt... Hvis det ga noen mening...

Skrevet

Jeg vet ikke om jeg er i Trondheim eller i Bergen på nyttårsaften, men skal ikke se bort ifra at vi dukker opp hvis jeg er hjemme.

Skrevet
Jeg er i grunnen nokså fleksibel på både tid og sted, jeg. Hva med tolv-ett-tida?

Høres flott ut ja. Hvor er det likest å møtes da? For meg har det ingen betydning :)

Skrevet
Høres flott ut ja. Hvor er det likest å møtes da? For meg har det ingen betydning ;)

Hvor er ikke så nøye for meg heller..

Hvor har dere pleid å møtes før da wesminster?

Skrevet
Før har vi gått den faste hundetreffløypa (fra Statoilbygget) og fortsatt videre til Rotvollfjæra og opp til Statoil igjen etter en liten pause ved fontena. ;)

Da kan vi vel like godt ta det der i år også?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...