Huldra Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Hvor ellers skal man spørre enn her? Jeg kjøpte bladet Woman for en stund tilbake, kanskje i august eller kanskje i september eller noe sånt. Der hadde de en test av mineralpudder. Jeg lurte på om noen kunne fortelle meg hvilken som var plassert blant de fem beste, men som ikke var DEN beste? Det var ikke et "vanlig" merke, altså ikke type L'oreal, Maybelline, Max Factor, Isa Dora, Body Shop, eller noe annet kjent som "alle" kjenner, men et ganske ukjent merke (for meg i alle fall). Det var påpekt at den var vannfast, eller i alle fall at regn ikke hadde noe å si, og at pudderet holdt hele dagen. Nå har jeg tenkt å kjøpe det dumme pudderet, men selvsagt har jeg klart å kaste bladet. Noen som samler på Womanblad og kan fortelle meg hvilken jeg tenker på, så hadde det vært superduperkjempemega-snilt! Edit: ja, jeg har googlet, og nei, jeg finner det ikke. Og nei, woman har ikke lagt ut testen på sine sider.
Maritaa Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Det er ikke I.D du snakker om da? Veldig bra mineralpudder hvertfall Bildelink: http://www.lovelula.com/prod_images_large/...undation_l1.jpg
Huldra Skrevet 3. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Det er ikke Youngblood i alle fall, for det ble best i test i Woman. Men hvilket var nr to eller tre? Ikke at det ble rangert der, men var i alle fall et av de som fikk veldig masse skryt. Tror ikke det var ID, tror navnet var lengre, og mer ukjent for meg enn ID. ID har jeg hørt om før, dette merket var helt nytt for meg, og det var ganske dyrt. Rundt 400 for en sånn boks pudder. Edit: ble usikker da jeg så bildet.. Mener å ha sett det før, men så så jeg jo bilder av alle pudrene de testet da. Er det ingen som har det womanbladet som har lyst å sjekke for meg...?
Wanderlust Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Det er ikke Youngblood i alle fall, for det ble best i test i Woman. Men hvilket var nr to eller tre? Ikke at det ble rangert der, men var i alle fall et av de som fikk veldig masse skryt. Tror ikke det var ID, tror navnet var lengre, og mer ukjent for meg enn ID. ID har jeg hørt om før, dette merket var helt nytt for meg, og det var ganske dyrt. Rundt 400 for en sånn boks pudder. Husker du hvordan "boksen" så ut? Var det løspudder eller kompakt?
Huldra Skrevet 3. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Husker du hvordan "boksen" så ut? Var det løspudder eller kompakt? For å være ærlig: jeg har nada peiling på sminke. Det var en boks. Det var snakk om at den doserte bra. Om det betyr at det er løst eller fast, aner jeg ikke.. Jeg husker bare at det var en artikkel over to sider, og at denne stod på høyre side, på øverste linje, fra midten og ut mot høyre. Jepp, sånn er min husk.. Edit: og det var ikke Revlon, eller Mary Kay.
Maritaa Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Det er ikke Youngblood i alle fall, for det ble best i test i Woman. Men hvilket var nr to eller tre? Ikke at det ble rangert der, men var i alle fall et av de som fikk veldig masse skryt. Tror ikke det var ID, tror navnet var lengre, og mer ukjent for meg enn ID. ID har jeg hørt om før, dette merket var helt nytt for meg, og det var ganske dyrt. Rundt 400 for en sånn boks pudder. Edit: ble usikker da jeg så bildet.. Mener å ha sett det før, men så så jeg jo bilder av alle pudrene de testet da. Er det ingen som har det womanbladet som har lyst å sjekke for meg...? For min "ID bare minerales" (liten boks med pudder) ga jeg litt over 400 kr for selve pudderet og 200 for "kosten". Kan dessverre ikke hjelpe deg mer enn det ettersom jeg ikke leser ikke woman :closedeyes:
Maria Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Jeg må skyte inn noe. Bruker selv IsaDora mineral foundation powder - er fantastisk fornøyd. Fikk en helt annen hud etter at jeg byttet ut dior-pudderet mitt med dette. Huden min tåler det godt og det sitter hele dagen. Anbefales
SusieB Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Var det Everyday Minerals? Har bestillt gratisprøver derfra. Betalte bare porto tror jeg;) https://www.everydayminerals.com/
Huldra Skrevet 3. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Jeg må skyte inn noe. Bruker selv IsaDora mineral foundation powder - er fantastisk fornøyd. Fikk en helt annen hud etter at jeg byttet ut dior-pudderet mitt med dette. Huden min tåler det godt og det sitter hele dagen. Anbefales Er det rimelig vannfast, eller renner det av bare det er litt regn i luften? Var det Everyday Minerals? Har bestillt gratisprøver derfra. Betalte bare porto tror jeg;) https://www.everydayminerals.com/ Tror ikke det. Smart med gratisprøver da!
Wanderlust Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Eneste jeg har prøvd er denne: http://www.itime-clinic.co.uk/shop/index.p...mage&pID=17
LeneG Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 Det opprinnelige helt naturlige mineralpudderet er vel ID BARE Minerals. Har det ikke selv da jeg sjelden sminker meg men venninnen min prøvde det på meg og det dekket utrolig bra. Føltes litt tørt kanskje men tror det er en ide å bruke fuktighetskrem før påføring. Det tar også en halvtimes tid før pudderet har smeltet godt inn i huden og det endelige resultatet viser seg.
edlitam Skrevet 3. Desember 2008 Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 jeg veeet jeg har det bladet ett sted ... jeg fant veldig mye annet kult mens jeg lette etter det da Så sann sett var det jo ikke så alt for dumt å lete litt men jeg skalskalskal finne det...
Huldra Skrevet 3. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Desember 2008 jeg veeet jeg har det bladet ett sted ... jeg fant veldig mye annet kult mens jeg lette etter det da Så sann sett var det jo ikke så alt for dumt å lete litt men jeg skalskalskal finne det... Jeg krysser fingrene for at du finner mange flere kule ting, OG bladet! Sorry, jeg bare måtte ha en dansende banan med her, siden du har en apekatt i avataren din.
HHC Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Tror jeg ikke har kasta womanblade på 2år, kan sjekke når jeg kommer hjem
Siri Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Herregud... jeg leste MINERALPUDDEL og lurte på hva pokker de hadde funnet på NÅ da ? *flir*.
-Vilde- Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Jeg har jo vært fast Woman leser, så jeg kan sikkert se om jeg finner bladet. Men jeg er et rotehue av klasse, så jeg må bare rydde litt i rotet Men kan det ha vært Glo'Minerals?
Tollertassen Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Everydayminerals er hverfall knallbra og bare en brøkdel av ID prisen, dessuten får man jo testet fargene før man kjøper større boks.
Lola Pagola Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Herregud... jeg leste MINERALPUDDEL og lurte på hva pokker de hadde funnet på NÅ da ? *flir*. Jeg leser også det, hver eneste gang jeg ser tråden ha ha
Huldra Skrevet 4. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Tror jeg ikke har kasta womanblade på 2år, kan sjekke når jeg kommer hjem Å, hadde vært supert om du ville sjekket. Når kommer du hjem? Herregud... jeg leste MINERALPUDDEL og lurte på hva pokker de hadde funnet på NÅ da ? *flir*. Sa noen "hundenerd"?? Jeg har jo vært fast Woman leser, så jeg kan sikkert se om jeg finner bladet. Men jeg er et rotehue av klasse, så jeg må bare rydde litt i rotet Men kan det ha vært Glo'Minerals? Det er jo mulig, men jeg tror ikke jeg kan si det for sikkert. Tviler på at det sier pling i hodet mitt når jeg hører navnet dessverre..
HildeM Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Herregud... jeg leste MINERALPUDDEL og lurte på hva pokker de hadde funnet på NÅ da ? *flir*. Jeg klarte faktisk å lese "Mineralpuddel" to ganger, og tenkte det samme som deg
Hanne92 Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 Har vært fast bruker av everyday minerals i et halvt år nå. 100 % mineralpudder, i motsetning til isadora og alle de der. Som både har dårlig dekkevne og inneholder ingrediener som ikke er bra for huden. I tilegg finnes det mange flere fargenyanser å velge mellom, og man kan bestille gratisprøver flere ganger fra siden, hvor man bare betaler porto for rundt 30 kroner.
HHC Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 *Trommevirvel* 6stjerner: Young blood, 5stjerner: ID, Make up store 4stjerner: Smashbox, Tromborg, L'oréal 3stjerner: Jane Iredale 2stjerner: The Body Shop
Huldra Skrevet 4. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 *Trommevirvel* 6stjerner: Young blood, 5stjerner: ID, Make up store 4stjerner: Smashbox, Tromborg, L'oréal 3stjerner: Jane Iredale 2stjerner: The Body Shop Ooo! Så utrolig bra du fant bladet! Tusen, tusen hjertelig takk snuppa! Kan du fortelle meg hvilken av de med 5 stjerner som det står at holder godt i regn?
HHC Skrevet 4. Desember 2008 Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 *Trommevirvel* 6stjerner: Young blood, 5stjerner: ID, Make up store 4stjerner: Smashbox, Tromborg, L'oréal 3stjerner: Jane Iredale 2stjerner: The Body Shop ID Bare minerals Holdbarhet: Du behøver bare kikke deg i speilet to ganger om dagen: når den skal legges på og når den skal av. Selv ute i duskregn kan du stole på denne. Bra!
Huldra Skrevet 4. Desember 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 4. Desember 2008 ID Bare minerals Holdbarhet: Du behøver bare kikke deg i speilet to ganger om dagen: når den skal legges på og når den skal av. Selv ute i duskregn kan du stole på denne. Bra! Åh, da var det den da! Og alle dere som gjettet på ID.. Må bare spørre, med fare for å virke dum og brunette; men ID er ikke en forkortelse for IsaDora vel? Og hvor får jeg kjøpt den?
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar