StineG Skrevet 6. November 2008 Rapporter Skrevet 6. November 2008 Bare lurte på om det er noen som har noe erfaring med dachs og agility. Er bare på hobbybasis jeg har tenkt å drive på, men det virker gøy og utfordrende.
StineG Skrevet 10. November 2008 Forfatter Rapporter Skrevet 10. November 2008 Når er det tidligste man bør starte med hopp og slikt. Hun er 6 mnd nå, det er vel ikke for seint å begynne med agility nå??
Lola Pagola Skrevet 10. November 2008 Rapporter Skrevet 10. November 2008 Det er for tidlig!! Du må ikke finne på å begynne å hoppe med ham nå, og belaste en allerede utsatt rygg. På store raser er det vel best å vente til de er over året, og jeg vil tro at det er det beste for hunden din og, selv om den ikke er stor. Uansett, det er for tidlig nå, tuneller og sånn kan du jo begynne så smått med, men ikke hopp, bommer osv.
Stine Pernille Skrevet 14. November 2008 Rapporter Skrevet 14. November 2008 En i Nordhordaland Hundeklubb går ag med sin Dachs. (Ser vi har gått på samme ungd. skole Tror eg...) Du får sjekke det ut engang!
Ingidano Skrevet 14. November 2008 Rapporter Skrevet 14. November 2008 Det er Mocca det De er vel i klasse 2 nå, og på vei oppover
Stine Pernille Skrevet 17. November 2008 Rapporter Skrevet 17. November 2008 Jepp! De er jo kjempeflinke
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar