Gå til innhold
Hundesonen.no

Hestebilder til Minstall.no?


zareken

Recommended Posts

Skrevet

Jeg spiller et spill som heter minstall.no, og lurte på om noen hadde hestebilder som jeg kunne få bruke der? Hadde blitt veldig glad om dere i så fall har giddet å poste dem her.. :lol:

Skrevet

Jeg synes det er litt kjedelig, så mye krangling og intriger + at det er så mange som jukser, stjeler og ødelegger .. <_<

Skrevet
jeg spilte det spille for en del år siden .. Men np synes jeg det bare er noe dritt, er innom av og til for å se om noen har rappa bildene mine bare :P

Du trenger jo ikke å si at det er noe dritt da, når hun spør om hestebilder. Kan jo bare si at du ikke spiller det noe mer. Syns det er unødvendig...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...