Jump to content
Hundesonen.no

Japansk spisshund savnet..


Gina&Corin

Recommended Posts

Posted

http://dyrekommunikasjon.no/undersider/Enk...ideresolgt.html Les saken her

Hvem kjøpte hund via denne annonsen på Finn.no i mai eller juni? 6 år gammel tispe, japansk spisshund.

Annonsen ble lagt ut 11. mai, og slettet i juli, så hunden er omplassert i dette tidsrommet.

Kan du hjelpe? Kontakt eierne på e-post [email protected] eller telefon: 51 43 54 82 eller 909 79 774

280820080216XOCXGKd1y5FgaMtLjn.jpg

Posted

noe så forferdelig...håper virkelig at hunnden kommer til rette igjen!! stakkars hund og eier!!

Posted

Er det mulig , jeg blir helt sjokkert.

Jeg trodde ikke dette kunne skje i Norge.

Lykke til håper hun finner hunden sin

  • 4 weeks later...
Posted

Var den forsvunnende hunden merket, pä noen mäte? Hvis ja, mä det jo väre mulig ä finne ut om det er denne hunden!

Posted

Uff dette må være alle eieres mareritt. Helt forferdelig dette,håper så inderlig at noen kommer med info som gjør at eieren og hunden blir gjenforent. Utrolig dårlig gjordt av oppdretteren. ;)

Posted

Jeg fikk et tips fra ei venninde om at dette kanskje kunne være samme hund som er borte.

Ligger en JP tispe ut på finn som har fått valper men valpene selges uregistrete pga moren var en omplsseringshund LINK

Posted

Ja det kan kanskje være det.. Jeg har sendt mail til eier, kanskje andre her som har gjort det samme..

Så får vi bare håpe det ordner seg for eier og hunden Tanja.

Posted

Så fint du tok kontakt med eieren. Har du hørt noe vider eom det har skjedd noe?

Er så spent jeg på om kanskje det har skjedd noe...

Posted

Om annonsen er slettet har jeg i hvertfall lagret informasjonen til den som la ut annonsen, bare sånn just in case. så om eier ikke har fått med seg det så har jeg det altså liggende på dataen ;)

Posted
Om annonsen er slettet har jeg i hvertfall lagret informasjonen til den som la ut annonsen, bare sånn just in case. så om eier ikke har fått med seg det så har jeg det altså liggende på dataen ;)

Så utrolig bra du tok vare på infoen. Tilfelel den kommer til nytte.

Misstenkelig synes jeg at annonsen er fjernet. men men..

Tiden vil nok vise får vi håpe.

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted

Ellers så synes jeg dette lignet på henne..

Edit : Hvordan går det egentlig, har det skjedd noe?

Helt uten for tema, men hvordan kan jeg linke til en finn annonse?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Create New...