Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvor kan man laste ned mønster/bakgrunn?


LindaM

Recommended Posts

Skrevet

Ja, jeg har Photoshop CS3 Extended.

Jeg exprimenterer litt med å lage bannere o.l men synes det er lite mønster/bakgrunner innlagt fra før...

noen som har et sted jeg kan laste ned noen?

Og forklare hvordan jeg legger det inn ^^?

Takk :happy:

Edit: eller er det noen som bare har noen fine bilder(mønster) lagt inn på datan? ^^

Har søkt masse på Google o.l men finner liksom ikke noe :)

Skrevet

Du kan finne all slags photoshop-applikasjoner hos DeviantArt.com. :lol:

Bakgrunnene til photoshop er .pat-filer, og når du laster dem ned så skal de i mappa Adobe->Photoshop CS->Presets-> Patterns. Og for å load`e dem i photoshop trykker du på den lille trekanten til høyre for der hvor du ser dine photoshop patterns. (Paintbucket->Pattern->Load Patterns).

Ja, jeg vet jeg suger på å forklare... Men, lykke til!

Skrevet

Høyreklikk .zip-fila og velg "extract here" så kommer .pat-fila frem. :lol:

Dersom du googler "photoshop+patterns" så vil du få mange flere sider med bakgrunner.

Guest Dratini
Skrevet

Winrar "unzipper" .rar-filene. Det er samme type som zip-filer, bare ett annet program/produsent. Like enkelt å bruke som winzip.

Skrevet

Skal ikke være lett nei, med alle disse formatene. Ikke rart man blir forvirret :lol: Håper du får det til! Timene bare flyr avgårde når man leker seg med photoshop...

Skrevet
Winrar "unzipper" .rar-filene. Det er samme type som zip-filer, bare ett annet program/produsent. Like enkelt å bruke som winzip.

Jammen *skrike*

Jeg får det liksom ikke til å virke :lol:

Det er baaare de som står .zip på som virker :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...