Gå til innhold
Hundesonen.no

Rare sovestillinger


HippiPippi

Recommended Posts

oi det har jeg en del av hehehe...

14102003155313mea5vxg9761q.jpg

30122004204948a8I7xoP5563v.jpg

210120060156xaVDEQLCEhcxgF9dyq.JPG

091120061010d4irlwEttXiA9RLTQA.JPG

151120061602CHk7Ef2vKqvpxTYIFi.JPG

hehe syntes nå de ser litt rare/søte her ja :rolleyes:

18112003182907DN59U3DHeFw2.JPG

Får hun ligge i pappas armkrok er det aller beste!

16022004144816fnfcvWiU56se.jpg

sammsoving er tingen!

200820041835467Ih76nVNW5Fm.jpg

18112005151739FNuV161962E5.jpg

23082004134306IG3IpPn6Ua45.jpg

kasnje ikke så rar sovestilling, men er iallefall er rar plass og sove på ;)

030120062111201tNJQoW752wx.jpg

samme her... finn 3 hunder! ;)

151120061625xF4QXpVr18YSNVDxcN.JPG

271120061318PeD6OVhyjrAlsoxqYr.JPG

skjekk sissi der..

240120072022x1f4oCzkNeP7BIlYwg.JPG

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hehe, mange fine bilder der Sissi. Likte spesielt den med bøtta - er det muuulig?????

Whippeten min ligger på ryggen omtrent hver dag, utrolig morsomt å se på ;)

Hunden min sover i bur om natta, og etter at vi la en dyne i buret hans så elsker han å ligge i buret sitt, går dit faktisk frivillig på dagtid for å sove også nå. Blir mange rare sovestillinger i buret ;) Måtte bare knipse noen bilder i går kveld før jeg la meg, da lå han på ryggen igjen ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så mange morsomme sovestillinger disse dyra har! :whistle:

Aica liker å ha det komfortabelt når hun skal sove. Om natta har hun egen madrass med pute og pledd. Minstekravet er at det iallefall må være et pledd eller en matte å ligge på! Så nå skal matmor sy ny seng så bikkjedyret skal ha i campingvogna til vi skal på ferie. :ahappy:

Her har vi henne i en velkjent stilling på sofaen

71669741ny.jpeg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

DSC_0006.jpg

DSC_0172.jpg

DSC_0170.jpg

DSC_0169.jpg

ja, jeg lover, det er en hund under det sorte teppet :lol:

DSC_0149-1.jpg

DSCN0504.jpg

her hadde han lagt seg i buret med puppia sela på.. men skjønner ikke hvordan han hadde klart å vri seg sånn halvt ut ifra den...

DSC00787.jpg

jghj.jpg

han sover ikke på dette bildet, men han bruker å sove der :)

http://i235.photobucket.com/albums/ee284/l...er/S6302240.jpg

Sorry at det ble bildaspam istedet :) hehe

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 years later...
  • 5 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...