Gå til innhold
Hundesonen.no

Jakke/genser med trykk


Guest Christine

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Har tenkt på å lage meg en jakke eller en genser med eget trykk på, men vet bare ikke hvor.

Hvis noen har noen sider som selger gensere med eget trykk på eller noen tips, så skrik ut!

Edit: Genseren må være hettegenser også må man kunne ha trykk på begge sider.

Skrevet

Det går an å kjøpe "papir" til skriveren som man kan printe ut det man vil selv på.. Derretter kan du stryke det på genseren eller jakken der du vil ha det. Jeg har gjort det med flere ting og syns det fungerer kjempefint. Går an å vaske det også.. Billig og greit. :)

Guest Christine
Skrevet
Det går an å kjøpe "papir" til skriveren som man kan printe ut det man vil selv på.. Derretter kan du stryke det på genseren eller jakken der du vil ha det. Jeg har gjort det med flere ting og syns det fungerer kjempefint. Går an å vaske det også.. Billig og greit. :o

Har prøvd det før, men det ble ødelagt etter flere vasker, og jeg var ikke helt fornøyd. Bestilte meg en genser med mitt trykk på over nett en gang, men husker ikke hvor. Vil iallefall ha noe lignende denne gangen også.

Takk for tipset iallefall :)

Skrevet
Har prøvd det før, men det ble ødelagt etter flere vasker, og jeg var ikke helt fornøyd. Bestilte meg en genser med mitt trykk på over nett en gang, men husker ikke hvor. Vil iallefall ha noe lignende denne gangen også.

Takk for tipset iallefall :)

ah, okei. Jeg hadde mitt på en veske. Ble ikke vasket så ofte akkurat, så gjerne derfor det holdt greit.

Skrevet

Kommer ikke inn på den linken, jeg... :S

Leter etter tilsvarende nettbutikk, til russejentene. Vi må jo ha gensere til jentene på vanen vår må skjønne! :)

spreadshirt har jeg sett på..

Skrevet

Jeg har spreadshirt, den grønne fra NKK Kongsvinger( :rolleyes: ) er kjempe fornøyd med den, og trykket holder seg bra. Men så kom det en liten toll suprise med på kjøpet da vi skulle henten den. Ellers kjempe fornøyd :)

Guest Christine
Skrevet

Takk for tips! :)

Går nok for myxwear når(hvis?) siden åpner igjen. Bestilt derfra før og er knallfornøyd!

  • 2 weeks later...
Skrevet
Kommer ikke inn på den linken, jeg... :S

Leter etter tilsvarende nettbutikk, til russejentene. Vi må jo ha gensere til jentene på vanen vår må skjønne! :blink:

spreadshirt har jeg sett på..

Hvis du er russ anbefaler jeg deg russedress.no :kiss:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...