Gå til innhold
Hundesonen.no

Jakke/genser med trykk


Guest Christine

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Har tenkt på å lage meg en jakke eller en genser med eget trykk på, men vet bare ikke hvor.

Hvis noen har noen sider som selger gensere med eget trykk på eller noen tips, så skrik ut!

Edit: Genseren må være hettegenser også må man kunne ha trykk på begge sider.

Skrevet

Det går an å kjøpe "papir" til skriveren som man kan printe ut det man vil selv på.. Derretter kan du stryke det på genseren eller jakken der du vil ha det. Jeg har gjort det med flere ting og syns det fungerer kjempefint. Går an å vaske det også.. Billig og greit. :)

Guest Christine
Skrevet
Det går an å kjøpe "papir" til skriveren som man kan printe ut det man vil selv på.. Derretter kan du stryke det på genseren eller jakken der du vil ha det. Jeg har gjort det med flere ting og syns det fungerer kjempefint. Går an å vaske det også.. Billig og greit. :o

Har prøvd det før, men det ble ødelagt etter flere vasker, og jeg var ikke helt fornøyd. Bestilte meg en genser med mitt trykk på over nett en gang, men husker ikke hvor. Vil iallefall ha noe lignende denne gangen også.

Takk for tipset iallefall :)

Skrevet
Har prøvd det før, men det ble ødelagt etter flere vasker, og jeg var ikke helt fornøyd. Bestilte meg en genser med mitt trykk på over nett en gang, men husker ikke hvor. Vil iallefall ha noe lignende denne gangen også.

Takk for tipset iallefall :)

ah, okei. Jeg hadde mitt på en veske. Ble ikke vasket så ofte akkurat, så gjerne derfor det holdt greit.

Skrevet

Kommer ikke inn på den linken, jeg... :S

Leter etter tilsvarende nettbutikk, til russejentene. Vi må jo ha gensere til jentene på vanen vår må skjønne! :)

spreadshirt har jeg sett på..

Skrevet

Jeg har spreadshirt, den grønne fra NKK Kongsvinger( :rolleyes: ) er kjempe fornøyd med den, og trykket holder seg bra. Men så kom det en liten toll suprise med på kjøpet da vi skulle henten den. Ellers kjempe fornøyd :)

Guest Christine
Skrevet

Takk for tips! :)

Går nok for myxwear når(hvis?) siden åpner igjen. Bestilt derfra før og er knallfornøyd!

  • 2 weeks later...
Skrevet
Kommer ikke inn på den linken, jeg... :S

Leter etter tilsvarende nettbutikk, til russejentene. Vi må jo ha gensere til jentene på vanen vår må skjønne! :blink:

spreadshirt har jeg sett på..

Hvis du er russ anbefaler jeg deg russedress.no :kiss:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...