Gå til innhold
Hundesonen.no

Skravletråden.


Recommended Posts

Skrevet
PIP, jeg elsker deg! :):D

No more skravletråd, ever!

Å.. :)

Men men, da er akkurat nå skravle tråd og det er vel okey .. :P

Skrevet
Er det så farlig om den ble slettet? ingen som skrev der heller (utenom for å holde den i "live").

Jo jeg så <3 :whistle: Og de trengte ikke slette den ..

Hade for godt skravle tråd :D

Wheatentass, hvilken supersmilies ?

Skrevet
Jo jeg så <3 :wub: Og de trengte ikke slette den ..

Hade for godt skravle tråd :)

Wheatentass, hvilken supersmilies ?

Før(?) du kom til forumet, lagde jeg den såkalte supersmilien, siden jeg ble (av en grunn jeg ikke husker) helten til Wigdis. Og nå er den slettet :)

Skrevet
Før(?) du kom til forumet, lagde jeg den såkalte supersmilien, siden jeg ble (av en grunn jeg ikke husker) helten til Wigdis. Og nå er den slettet :)

Super Smilies?? Var den stor eller? skjønner ikke hva du mener ... :wub:

Dessuten står det at du registrerte deg 20.08.2007 og jeg 13.08.2007 :)

Skrevet
Super Smilies?? Var den stor eller? skjønner ikke hva du mener ... :hyper:

Dessuten står det at du registrerte deg 20.08.2007 og jeg 13.08.2007 :lol:

Den var ganske stor, og så la vi den til som et bilde, ikke som alle andre smileyene...

Har ikke lagt merke til deg før nå for en liten stund siden jeg :rolleyes: Men jeg har jo alltid vært ganske vimsete...

Skrevet
Den var ganske stor, og så la vi den til som et bilde, ikke som alle andre smileyene...

Har ikke lagt merke til deg før nå for en liten stund siden jeg :rolleyes: Men jeg har jo alltid vært ganske vimsete...

Okei :frantics: Jeg synes IKKE at skravle tråden trengte å bli slettet fordi vi har akkurat nå tråden ?? Jeg kjønte det ikke helt at den er slettet :icon_clapping:

Skrevet
Se her er dere hvertfall godt i gang med å lage en ny skravletråd :rolleyes:

Jah, like "aktiv" som skravle tråden var :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...