Gå til innhold
Hundesonen.no

Kjærlighetstråden?


Silje og Erika

Recommended Posts

Hoho, så kjekt å vite! Da vet jeg hvem jeg skal tilkalle dersom det trengs å få skikk på han! Selv om jeg ikke håper det blir nødvendig :closedeyes:

Hehe, nå når du har en løsning hvis det skulle bli et problem, så blir det nok aldri aktuelt. Slike ting skjer bare hvis man ikke har noen man kan "sende" på dem :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 338
  • Created
  • Siste svar
...bare for å sette julestemning i denne tråden også :whistle:

Christmas without you

White Christmas and I'm blue

Like fireworks with no fuse

Christmas without you

The fireplace keeps burning and my thoughts keep turning

The pages of memories of time spent with you

Old Christmas songs we knew and used to make love to

Make it hard to get used to

Christmas without you

Christmas without you

White Christmas and I'm blue

I love you I miss you

So sad but so true

Christmas without you

Like a mystery with no clues

Like fireworks with no fuse

Christmas without you

The sweetest gift I know would be if the new snow

Could fall on your footsteps on this Christmas Eve

The most joyous Christmas if luck could be with us

Would be if Saint Nicholas brought you home to me

Christmas without you

White Christmas and I'm blue

I love you I miss you I need you

So sad but so true

Like a mystery with no clues

Like fireworks with no fuse

Christmas without you

..."Old Christmas songs we knew and used to make love to" ...that would be the day... hahaha

Vet ikke helt hvor mye stemning du sprer med disse sangene dine, men :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

I'm a bitch,

I'm a lover,

I'm a child,

I'm a mother,

I'm a sinner,

I'm a saint,

and I do not feel ashamed.

I'm your hell,

I'm your dream,

I'm nothing in between.

You know you wouldn't want it any other way.

I'm a bitch,

I'm a tease,

I'm a goddess on my knees.

When you hurt,

When you suffer,

I'm your angel undercover.

I've been numb,

I'm revived

Fjern I'm a mother, så kanskje det stemmer? ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

I'm a bitch,

I'm a lover,

I'm a child,

I'm a mother,

I'm a sinner,

I'm a saint,

and I do not feel ashamed.

I'm your hell,

I'm your dream,

I'm nothing in between.

You know you wouldn't want it any other way.

I'm a bitch,

I'm a tease,

I'm a goddess on my knees.

When you hurt,

When you suffer,

I'm your angel undercover.

I've been numb,

I'm revived

Fjern I'm a mother, så kanskje det stemmer? ;)

Tja, kanskje...

Men altså, hvorfor driver dere med å endrer nicket for tiden? Ser at Peers også har gjort det!

Skjer det ting på chatten som får dere til å endre det eller hva er det egentlig?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skulle gjerne ha "gifta bort" en kompis av meg. Nå har han sagt en stund at han savner ei god jente han kan bli glad i, men han har liksom aldri funnet ei. Han trenger ei skikkelig gla`jente. Alder er ikke så viktig, bare det macther på det mentale plan. For kompisen min er en 63-mod, men er vel som en guttunge på tjue iblant.

Kompisen min har hatt flere engelsk settere, men er uten hund for tiden. Han liker jakt og frivluftsliv, røyker og tar seg en dram i blant. Han trives helst på en venners venners fest framfor en tur på byen. Han kjøre mc og drar mye på mc-treff i sommersesongen. Så du bør kle skinnbukser bra :lol: Han har barn fra tidligere forhold, og er glad i barn. Men han ønsker ikke å bli småbarnspappa igjen. Som han sier; nå er han blitt bestefar, så da får han låne smårollingene der :P

Han har en jobb han trives i, og bor i landlige omgivelser. I tillegg har han et ganske attraktivt utseende. Men det er han ikke helt klar over selv... Stjernetegnet hans er vannmannen, så han er en mann som kan vise følelser og liker å vise sin kjærlighet overfor den kvinnen han liker. Om du er formfull eller liten, han mener at personligheten til en kvinne gjør henne til den vakreste han har sett!

Nå har det seg sånn at han er en ekte sørlending og det vil han helst forbli. Så fint om du er flyttbar, dersom kjemien stemmer.

Eneste som er med denne kontaktannonsen, er at han ikke er klar over at jeg har skrevet den. Men så fort jeg får inn en privat mld, så blir den overlevert til han, slik at han kan se at det er kvinnfolk der ute som ønsker en skikkelig MANN!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
Nå kan jeg melde meg ut herfra :D:D (så en konkurrent mindre) *ler*

Å det stemmer jo frøken! Gratulerer! Var det han eldste eller han yngste? Og hvem av dem skal kanskje bli far? *litt forvirret her*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Grattis Monica :D

Takk :D

Å det stemmer jo frøken! Gratulerer! Var det han eldste eller han yngste? Og hvem av dem skal kanskje bli far? *litt forvirret her*

Den eldste selvfølgelig :D Sa han var for god til å gis bort. Den yngste var ikke noe å samle på.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde nettopp et mareritt av en "treningsøkt". Hadde alle favorittingene hans og lommene fulle av snacks. Godt vær og stille og rolig feriestemning. Ede åpnet med å hoppe opp og bite og bjeffe og jukke og være teit. Jeg trodde vi skulle ha en fin økt med den energien der, men da jeg ba om utgangsstilling for TREDJE GANG, så gikk han sakte og satte seg seigt ned. ... Eneste lyspunkt var en fin innkalling da han mens jeg prøvde samle meg vimsete avgårde på egenhånd inn i en luftegård jeg ikke har gitt ham lov til å gå i. Da spratt han opp fra sniffingen og kom løpende inn med en gang. Supert! ..men det var det ENESTE han gjorde riktig på cue. Han dekket hver gang jeg ba om stå. Så dumt på meg når jeg ba om utgangsstilling. La repeatedly fra seg apporten en meter fra meg i forsøk på å innkassere uten å måtte gi den fra seg. Fant plutselig ut at det var kewlere å gå fra front mellom beina mine til utgangsstilling istedenfor å svinge bakparten inn, og gjentok den der flere ganger. Nektet gå fot uten lure i hånden. Den økende frustrasjonen min gjorde ikke ting bedre. Han begynte holde hard rock konsert. Hoppet og bet og jukket. SÅ kom jeg på at han ikke har fått skjønnhetssøvnen sin. Han hadde vært våken fra kl 07 i morges uten å blunde et blunk. Aha! All made sense. Tok ham med meg inn igjen, og det tok ikke engang et minutt før han brøt ut i full raptus og fløy villmann mellom veggene i toddler tantrum. Stoppet plutselig og begynte krafse og grave som en manisk gærning på gulvet, og falt så dønn om, som et slakt, rett i søvn. — Har De forsøkt skru maskinen av og på igjen? 
    • Det er nok definitivt en del av "spøkelsesalderen", men det er også viktig å ta på alvor så man ikke ved uhell forsterker adferden så den blir en uvane.
    • Er hun ikke i den alderen? Jeg har noe liknende problemer selv, også 5 mnd. Bjeffet plutselig på en dame på bussholdeplassen i dag, uvisst av hvilken grunn. Heldigvis bare sosial bjeffing, som han gjør når han vil noe, men hun ble dessverre ukomfortabel, så måtte fortelle henne at det var vennlig kommunikasjon for å få oppmerksomhet, ikke noen trussel eller advarsel. De høres veldig annerledes ut og serveres mot "inntrengere" på "eget territorium". Kanskje sammenlignbart med hva din gjør? Fordi min er avlet for å vokte, så belønner jeg ham for å være flink gutt og gjøre jobben sin tilfredsstillende når han serverer advarselbjeff på fremmede "inntrengere". Hadde han truet og ikke latt seg avlede hadde jeg kjøpt profesjonell hjelp, men foreløpig er han tilfreds med å få respons på varselet og tar min vurdering av situasjonen som god fisk.  Kjenner du til begrepet sladretrening? 
    • Det er vanskelig å si uten å se hunden. Går dere på noe valpekurs? Isåfall er det et godt sted å spørre. Jeg tenker også at det er veldig viktig med god sosialisering med trygge hunder og folk, og på trygg avstand til "skumle" ting i ulike miljøer generelt, så ikke alt ukjent blir skummelt.
    • Hei! Har en 5 mnd gammel bc valp som knurrer og bjeffer på ting som kommer på avstand, samme om det er kjentsfolk eller fremmede.. hun syntes det er greit når de kommer nærme nok, da vil hun mer enn gjerne hilse og er fornøyd.   idag når faren min kom inn med caps knurret hun og bjeffet her inne, noe hun aldri har gjort før.. noe jeg bør gjøre for å forebygge? hun er dog lett å avbryte enkelte ganger, men mååå liksom bjeffe.. takk for alle svar
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...