Gå til innhold
Hundesonen.no

Turbo og Tia på hyttetur


turbogutten

Recommended Posts

Skrevet

Ja da er Turbo og Tia på hyttetur sammen hehe, jeg henta Tia i hamar for noen timer siden og siden det har vi vært ute og lekt en good del og nå ligger Tia og sover i buret og Turbo under beina mine ;) Kommer til å oppdatere her med bilder i morgen og på søndag så da er det bare og titte innom haha ;)

TurboTia014.jpg

TurboTia011.jpg

TurboTia010.jpg

TurboTia009.jpg

TurboTia018.jpg

TurboTia020.jpg

TurboTia005.jpg

TurboTia029.jpg

Orker ikke legge ut fler da det er ett SLIT å få lagt de ut pga treig photobucket og ikke redigeringsprogramm og nå synes jeg bildene ble ALT for små så nå er jeg irritert.. *arg*

Lørdag:

TurboTia032.jpg

TurboTia075.jpg

TurboTia044.jpg

TurboTia057.jpg

TurboTia061.jpg

TurboTia065.jpg

TurboTia085.jpg

TurboTia096.jpg

TurboTia099.jpg

TurboTia104.jpg

TurboTia114.jpg

Skrevet

Pass på så hun ikke tisser i senga di! ;)

Jeg har fortsatt forige helg friskt i minne :glare: (jeg sover for tiden med et par håndduker under lakenet ;))

Ser ut som de koser seg veldig da! ;)

Skrevet
Pass på så hun ikke tisser i senga di! ;)

Jeg har fortsatt forige helg friskt i minne :glare: (jeg sover for tiden med et par håndduker under lakenet ;))

Ser ut som de koser seg veldig da! ;)

HAHA jeg satt ved siden av Benedicte når du fortalte hu ;) Ingen Tia i senga mi nei ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
    • Riesenschnauzer krever ihvertfall ganske mye. Kanskje ned mot en time i uka som rent kjæledyr for å holde tovefri, korte poter, rent skjegg, ren stump og visuell sikt. En time høres lite ut, men det er et minimum, og plutselig mye om en er vant til stellfri pels. Skal en holde i korrekt utstillingspels kreves en del mer tid. Typisk rase en ikke skaffer seg om en tenker at den må friseres, men flott om en har en indre frisør som liker at den kan friseres. Profesjonellt utstillingsstell på riesen er kostbart fordi det er tidkrevende, men kan være verdt pengene om en bare skal stille noen få ganger. Ikke bare, bare å få til et jevnt og pent resultat.
    • Ja, Edeward er uvurderlig support. Super fornøyd med ham. Fordi han er krypt vil det aldri skuffe meg at han kanskje ikke engang er bygget til en Very Good (trang i fronten, en merkelig bue i ryggraden og keivete potestilling), men mentalt er han bare super.  Vi har gode naboer også. Tror ikke jeg hadde taklet dette like bra om jeg bodde mer øde og alene. Han er en livsglad gutt som vet å ha det gøy      
    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...