Gå til innhold
Hundesonen.no

Rina :P


Rini

Recommended Posts

Skrevet

Heisann!

Jeg heter Rina og ei ei 16 år(blir 17 10 desember :icon_fun: ) gammel jente fra Sola (ikke så lankt fra Stavanger og Sandnes). Jeg ELSKER dyr! Alle dyr:P bortsett fra veps å sånne pittesmå edderkopper:P (liker de som er større :rolleyes: ). jeg er alergisk mot alle pelsdyr :glare: :) men driver på med dem fordeom :rolleyes: skjønner ikke hvorfor jeg som ELSKER dyr, er alergisk :P:P

Søsteren min har 2 SØØØTE Berner Sennen hunder som heter Obelix(Ante Født I Frihet Av Berner Bamsen) og Isis(N Uch Citahagen's Isis Bia Ni Bora). Men jeg har fått lov å kalle dem mine :P elsker dem! :P

Jeg steller for øyeblikke en Islandshest som heter Glanni, men vurderer å slutte... skal kanskje få en Araber! men bare kanskje... ønsker meg hest.. Rir av og til en norlandshest som heter Sita og en ca. 3.5 år gamel norlandshest som heter Romeo. herligge troll:P Elsker Glanni av hele mitt hjerte!

det var litt om meg! er det noe, så bare spør! =)

(øverste bildet er av Obelix, det nederste er av Isis)

post-2815-1192312857_thumb.jpg

post-2815-1192312938_thumb.jpg

Skrevet

Fine disse hundene. men litt for store for min smak :blink:

Lim gjerne inn bilde av hestene du steller!

har drevet med hest over ti år, og gått hestelinje..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...