Gå til innhold
Hundesonen.no

ftp


LouDan

Recommended Posts

Skrevet

Noen som vet hvor det går ann å laste ned ftp tel mac os x? Tenkte je skulle prøve å lage meg ei ny hjemmeside, derfor prøvde je på den danske som stod anbefalt i det øverste temaet... Men det viser seg at du må ha ftp for å laste opp noe i det hele tatt der... så je prøvde laste ned ftp da, men det var bare tel windows!!!! ARGH!!!!!! :evil: :D Blir så irritert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Så noen som vet om det går ann å laste ned tel mac os x?

  • 2 weeks later...
Skrevet

Faktisk, måtte lete litt, men alt finnes på nett vettu...

BTW, fikk du d til å virke.?

(har ikke mac tull selv, så jeg har ikke testet det.)

Altid morsomt å hjelpe vettu.! :)

Skrevet

Har lasta'n ned, men det er en sånn ting når je skal installere'n som je itte skjønner en døyt'a... Så der m¨nok pappa hjelpe meg :P

Tusen takK :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...