Gå til innhold
Hundesonen.no

NKK BJERKE bilder


Mirai

Recommended Posts

Skrevet

Siden jeg har en milliooon bilder så skal jeg legge agilitybildene under trening og lydighet..hehe.. Bare surv dersom dere syns det blir for mye bilder - personlig blir det aldri for mye for meg :D

Mona syntes ALT var spennende og dro så fælt i båndet at at jeg fikk en vannblemme som fikk meg til å halte! Tenk det!

juliemona.jpg

See den pelsen :-o OES.

666.jpg

SÅ SMÅ

CIMG0207.jpg

Her er gjengen, bare Line hadde ikke funnet oss enda på dette tidspunktet!

CIMG0212.jpg

:)

CIMG0213.jpg

FELIX, awww :P Han var også ganske liiiiiten!

CIMG0219.jpg

YEAH!

CIMG0223.jpg

Her så vi på oppvisning med norske redningshunder:

CIMG0230.jpg

Mona var plutselig ikke så tøff lenger:

CIMG0241.jpg

CIMG0240.jpg

CIMG0239.jpg

Felix igjen

CIMG0235.jpg

Line og Felix :P

CIMG0243.jpg

Den her er bare 9 dager eldre enn Mona

CIMG0246.jpg

Awww

CIMG0273.jpg

MEG!!! HERREGUUUD!! f9z å k9z lizm!!

CIMG0265.jpg

Eh... Latterlig bikkje :D Eller skal vi si klump..? :?

CIMG0284.jpg

JEG GIR OPP!

CIMG0296.jpg

Vi fant ikke Tini, men vi fikk se at denne tisset!

CIMG0302.jpg

Til ære for LiLi, her er en dott av hennes rase:

CIMG0303.jpg

Jeg er ikke stor! Men jeg er SABLA TØFF!! GRRRVOFF!!

CIMG0316.jpg

CIMG0314.jpg

Kristina bare BRIFET med de nye tingene sine HELE tiden *syrlig og sarkastisk*

CIMG0318.jpg

De blei slitne gitt..

CIMG0319.jpg

CIMG0324.jpg

CIMG0325.jpg

CIMG0329.jpg

:P

CIMG0330.jpg

Skrevet

KREMT!!

Mona ble faktisk sjekket opp, og ikke av hva som helst. En Shi Tzu om jeg ikke tar helt feil. Han var bråkjekk! Passa fint sammen. Tror han bare ikke innså hvor stor Mona er, fordi hun lå på bakken :)

CIMG0346.jpg

CIMG0348.jpg

CIMG0349.jpg

Vi måtte selvfølgelig kjøre kravstore Kristina til Oslo S :roll: Men det var hyggelig :D

CIMG0381.jpg

Mongo-Mona innbiller seg at dette er en bekvem stilling :-o

CIMG0390.jpg

CIMG0388.jpg

Skrevet

Kjempe råe bilder!!! Likte spesiellt de nederste av Mona! så ut som en sovende ulv... hihi

Skrevet

Kjempe gøy med masse bilder!! Men litt skuffa over at det ikke var et eneste av Anders i bar overkropp!! :)

Skrevet
..kanskje jeg skal ta med kameraet til han i dag og ha photosession i dusjen og senga :)

Haha, ja absolutt! :D

Skrevet

jaa, jeg lurer på hvem som tok meste parten av bildene gitt. :roll: OG hvem var det som hadde bikkja di 96% av tida? :roll: Skulle bare mangle at dere kjørte meg til oslo s. gi med cred for det lizzm.

heldig at det ikke ble regn da :)

Mona passa bra til sela til lunah syns jeg. ble så fin atte,

Skrevet
jaa, jeg lurer på hvem som tok meste parten av bildene gitt. :roll: OG hvem var det som hadde bikkja di 96% av tida? :roll: Skulle bare mangle at dere kjørte meg til oslo s. gi med cred for det lizzm.

heldig at det ikke ble regn da ;)

Mona passa bra til sela til lunah syns jeg. ble så fin atte,

Hæhæ :)

Skrevet

den ene greyhounden der må da ha vært lowlow? ikke d at dere vet hvem det er.. ..prikk lik iallefall..,den hvite med lysbrune tegninger.. :)

kjempemorro med bilder da!!

Skrevet
jaa, jeg lurer på hvem som tok meste parten av bildene gitt.  :roll: OG hvem var det som hadde bikkja di 96% av tida?  :roll: Skulle bare mangle at dere kjørte meg til oslo s. gi med cred for det lizzm.

heldig at det ikke ble regn da  :)  

Mona passa bra til sela til lunah syns jeg. ble så fin atte,

SSSSHHH!! ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...