Wanderlust Skrevet 7. September 2007 Rapporter Skrevet 7. September 2007 Jeg og ei venninne skal utplasseres på drøbak hundehotell nå i to uker, og jeg lurer veldig på hvordan jeg skal komme meg dit. Ingen av oss kjører bil, så går det buss rett dit? Må vel ta buss fra Oslo hvertfall. Men er vel noen som har hvert der og har peiling? hehe.
borderen Skrevet 7. September 2007 Rapporter Skrevet 7. September 2007 Det er liksom opp en smal ekkel vei, så dere må nok gå siste biten. Vet ikke hva nærmeste bussholdeplass heter, eller hvor den er. Du kan sikkert få et bra svar om du runger til drøbak hundehotell
Wanderlust Skrevet 9. September 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 9. September 2007 Det er liksom opp en smal ekkel vei, så dere må nok gå siste biten. Vet ikke hva nærmeste bussholdeplass heter, eller hvor den er. Du kan sikkert få et bra svar om du runger til drøbak hundehotell Vet du om det er gåavstand til butikk der?
ida Skrevet 9. September 2007 Rapporter Skrevet 9. September 2007 Jeg et hvor bussen fra Oslo til Drøbak går! Bortsett fra det anbefaler jeg dere å ta med niste. Det er så bortkastet å bruke halve lunsjen på å gå i butikken. Husk at når du er i en jobbsituasjon, betyr en halvtimes lunsj en halvtime fra du forlater oppgavene dine til du er tilbake på plass. Dobesøk og butikkturer inkludert!
Wanderlust Skrevet 9. September 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 9. September 2007 Jeg et hvor bussen fra Oslo til Drøbak går! Bortsett fra det anbefaler jeg dere å ta med niste. Det er så bortkastet å bruke halve lunsjen på å gå i butikken. Husk at når du er i en jobbsituasjon, betyr en halvtimes lunsj en halvtime fra du forlater oppgavene dine til du er tilbake på plass. Dobesøk og butikkturer inkludert! Vi skal bo der da så er avhengig av å komme meg i butikken en dag eller to. Men det er en grei gå avstand, eller blir det langt?
ida Skrevet 9. September 2007 Rapporter Skrevet 9. September 2007 Vi skal bo der da så er avhengig av å komme meg i butikken en dag eller to. Men det er en grei gå avstand, eller blir det langt? Åååå ja. Aner ikke hor det er, jeg. Men jeg vet altså hvor Drøbakbussen går...
breton Skrevet 9. September 2007 Rapporter Skrevet 9. September 2007 Det er ok gangavstand til butikk i Drøbak sentrum, tipper det er ca. en halvtime en vei. Det er en fin tur det meste av veien også.
Wanderlust Skrevet 11. September 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 11. September 2007 ja, kom meg dit, men er hjemme igjen. Så takk for hjelpen hvertfall da
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar