Gå til innhold
Hundesonen.no

str på hundegård


Cathrine og Killja

Recommended Posts

Skrevet

Vi har ikke hundegår til Frida, men vi har inngjeret en del av hagen så hun får gå litt der når det passer. Har ikke hundehus til henne eller andre steder der med tak, så det blir nok bare på varme sommerdager at hun får gå der.

Skrevet

Jeg har en på 4 x 3,8, juli07108-1.jpg

en på 2,4 x 3,60 og en hjemmelaget på ca 2,8 x 4 meter :) Ellers har hundene gården å løpe rundt på da :D

10 x 25 meter var ikke akurat en liten hundegård....!

Skrevet

Jeg vet ikke helt. Men tror min er 5 x 5 x 5 x 5 m.

Men jeg synes den burde vert større x)

Hadde prøvd å lage den så stor som mulig.

Skrevet

Vi har planer om å lage til vår her hjemme snart. Hvor stor garde bør en middels aktiv rottweiler ha tror dere? Jeg har ikke peiling på sånt, så jeg tenkte jeg kunne spørre her :)

Skrevet

selvom hunder gjerne ikke beveger seg fryktelig mye i en hundegård, synes jeg alikevel den bør være ganske romslig. så stor som mulig. plassen blir godt brukt nå vi har besøk av andre hunder, og de får opp fart og leker :)

Skrevet

Mine hunder bruker stort sett 2 kvadratmeter av hundegården (de ligger og slapper av), så jeg mener de ikke trenger å være store i det hele tatt! Hvis man vil at hunden skal løpe rundt og få ut energi i hundegården bør den stå sammen med en god lekekamerat og hundegården burde være betydelig stor (og gjerne med litt terreng/trær/busker o.l.)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...