Gå til innhold
Hundesonen.no

internett-tull


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

Noe rart har skjedd nå, og jeg får ikke åpnet noen sider på nettet, får bare "siden kan ikke vises". Men hundesonen kan jeg fint være inne på uten noen problemer, samme med msn.

Så om jeg får det på alle andre siden, bør jeg ikke få det her på sonen også? Eller er det noe feil med pc min?

EDIT: jeg får heller ikke sett bildene her inne som er linket fra andre sider enn photobucket.

Skrevet

Slik har jeg også hatt det. Når jeg først var komt inn på sonen, så var det den eneste siden jeg kom inn på. Var ikke alltid jeg kunne se bilder da . Men her hos oss så er det internettet som er klikk. virker som om at du kan være her inne med hallveis internett :lol:;) . hihi

Skrevet

Merkelig. Etter å ha logget av msn så fikk jeg ikke gått på igjen, og samme med internetten.

MEN det var nok noe galt med den boksen(som jeg ikke kommer på hva heter i farta). for var bare å skru den av og på igjen, så fungerte det :lol:

Så problemet er løst. Syns bare det var så merkelig at ikke mamma kom på oppe på sin, mens jeg kunne sitte på msn, og hundesonen. men ingen andre sider. men men.

Skrevet

Jeg er mildt sagt vant til kranglete internett, og det løser seg faktisk som oftest når jeg trekker ut ledningene til modemet eller routeren og setter dem inn igjen etter et par minutter. Svenskeløsningen kalles det visstnok, men hey - det funker jo!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...