Gå til innhold
Hundesonen.no

Bruskork.net


Aina&Kaizer

Recommended Posts

Skrevet

Fin og oversiktlig hjemmeside. Fine farger. Menyen var kanskje litt for liten for min smak (den 'forsvinner' på en måte når man leser på sidene) Savner litt mer tekst på siden om deg ;)

Galleriet var ryddig laget, mange fine bilder der :)

Som du nevnte, så vises ikke hjemmesiden så godt i IE. Bildene 'blandes' og menyen vises bare halvveis. Men fungerte fint hos meg i FF ;)

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Kanskje dere to savner siden sånn den var før, men dere er sikkert de eneste. En ting hadde vært om jeg trente et eller annet aktivt, men jeg gjør jo ikke det, og hvor mange gidder å stikke innom da? Jeg hadde ingenting å skrive om. "I dag drepte Kaizer bamsen sin, det hadde dere sikkert kjempelyst til å vite, ha en fin dag." (Det skrev jeg faktisk om i forigårs, så han har ikke forsvunnet helt, trollet...) Nå høres jeg sikkert sutrete ut, men sånn er det faktisk :icon_redface:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Skrevet

Nå er dere sikkert drittlei av vinglingen min, men siden er altså fornyet igjen. Tips mottas med stor takk. :icon_confused: Og hvis noen vil linke er det bare å si ifra.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...