Gå til innhold
Hundesonen.no

Sædhunder


MartineH

Recommended Posts

Om hunden markerer for at den finner noe, så finner den jo biologisk materiale som absolutt kan brukes som bevis.. Samme som om en politimann skulle finne en flekk..

Det kjekke er jo det at hunden kan følge sporet til den som har lagt fra seg flekken, det vil nok ikke politimannen greie.

Flekken vil jo kobles mot personen med DNA, så det er vel ganske gode bevis..

Men det der kommer jeg nok ikke til å trene hunden min på :icon_cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flekken vil jo kobles mot personen med DNA, så det er vel ganske gode bevis..

Når det ikke er bevis nok, når det kommer ei jente på legevakta med en gang -så.... Det kan jo faktisk bare ha vært et normalt samleie.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Jonna
Når det ikke er bevis nok, når det kommer ei jente på legevakta med en gang -så.... Det kan jo faktisk bare ha vært et normalt samleie.

Ja det er jammen ikke rart at mange velger å ikke melde voldtektsaker.... Kanksje nettopp pga slike tanker som du viser her.. <_<

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja det er jammen ikke rart at mange velger å ikke melde voldtektsaker.... Kanksje nettopp pga slike tanker som du viser her.. <_<

Det var jo ikke slik ment da... Men det er jo et faktum at mange slike saker henlegges pga bevisets tilstand, selv om det ikke skal være grunn til å ikke anmelde et slikt forhold.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...