Gå til innhold
Hundesonen.no

Banner og award, HJELP!!!!!


Basse

Recommended Posts

Skrevet

Tenkte jeg kunne spørre om hjelp til banner og award laging jeg, er vel snart på tide jeg får en banner til den siden min jeg også, men vet liksom ikke hvordan jeg skal ha den, siden det er min egen hjemmeside , og ikke slik som de fleste andre her som har hjemmeside til dyret/dyrene sine og litt om seg selv...Vel hehe, på min side står det velE gentlig ikke så mye om meg :wink: men men.. Blir vel noe litt annet.. Bildene er låst da, så dere/du som er så KJEMPEsnill og hjelper meg må nok bruke printscreen (håper det funker?) Kan nok være litt lurt å bruke de bildene jeg har tatt selv, for ellers så kan det jo bli litt bråk :roll: De jeg har tatt selv ligger under min bildeside altså på www.katakozi2.piczo.com, om meg, forsiden, dyresiden og ting jeg har opplevd/steder jeg har vært...(sikkert flere steder og' men kommer ike på det, du skjønner det sikkert selv :wink: ) så da frir jeg til dere med å hjelpe meg til banner og award'er [-o< [-o< (jeg har som kjent ikke adobe photoshop, men har brukt paint)

Hjemmesiden min ligger på www.katakozi.piczo.com og mens du alikevel er innom der kan du jo sette en liten hilsen i gjesteboken :D

Takker for ALL hjelp jeg kan få, så det er bare å prøve seg :D kanskje du sitter med en banner/award kunstner i magen? Jeg utforderer DEG til å prøve å lage award/banner :):P Banana

Skrevet

Hehe, jah... Lag til deg selv du... Kan du please lage noen bannere/awarder til meg også? For du har laga så mange fine bannere... Skal selvfølgelig si at du har laga de da... :D

Skrevet

hehe, vel altå du får jo ha litt fantasi da :D

men bildene finner du er jeg har nevnt tidligere:

det er jo lurast å ta de bildene jeg har tatt selv da, som du finner på www.katakozi2.piczo.com

og ellers så ligger det jo noen bilder rundt om kring på hjemmesiden min, på forsiden: www.katakozi.piczo.com, om meg http://www.piczo.com/Katakozi?g=4664738&cr=1 dyresiden http://www.piczo.com/Katakozi?g=8042173&cr=1 og så driver jeg å laster opp noen nye bilder på bildesiden nå...Også på Ting jeg har opplevd/steder jeg har vært siden er det noen http://www.piczo.com/Katakozi?g=8991156&cr=1

Skrevet

Nå har jeg sendt pm til en del folk om å hjelpe meg, djervekvinnen har bla sendt noen til meg over pm, men jeg utfordrer dere ALLE SAMEN! For jeg skal lage en side på hjemmesiden min som heter "Linke hit?" og da gjør det ikke noe å ha fler enn en banner, slik at folk har noe å velge i... Til dere som allerede er i gang med å hjelpe meg: Tusen Takk!

Skrevet

Hihi, det går bra skal du se... Bedre sent enn aldri, er det ikke det det heter? Hvis du fortsatt ønsker å hjelpe meg da? *Vil særiøst ha photoshop*

Skrevet

Det skjønner jeg godt :) er jo mye greier nå... Sorry om jeg maser litt asså... Det bare blir sånn :P Uansett så blir jeg kkjempeglad av og vite at det er folk som vil hjelpe meg :P

Skrevet

Det er en del av bildene dine som ikke virker da, og i tillegg er siden din ganske treg, så det er litt "styr" med å lage banner og award til deg.. Kunne gjort det nå, men orker ikke akkurat nå når jeg må bruke såpass lang tid til å finne noen bilder... :wink:

Skrevet

Hvor er det bildene ikke virker??? Det må du si til meg, for skal selvfølgelig prøve å ordne det! Du kan ikke kopiere bildene nei, de er låst :wink: Så du må bruke printscreen :wink: Veit det er litt tunkgvint, men så må jeg og si at noen av bildene har blitt forminsket og er litt dårligere på siden, så hvis det er et du vil bruke så kan jeg sikkert sende det til deg på mail om det er uklart på siden :) Hos meg går det veldig kjapt, men det er kanske pga rask adsl... :?

Skrevet

Det er veldig mange bilder som ikke virker, i gjennomsnitt halvparten på hver side, i alle fall hos meg. At det jeg må bruke printscreen er ikke så farlig, det er det at det er så mange bilder som ikke virker og at sidene er så trege (hos meg er de det) som er problemet. :wink:

Skrevet

Oj, skal se hva jeg får til, i alle fall det med at halvparten av bildene ikke funker.. Hmm, har du eksempler på sider der bare halvparten vises?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...