Gå til innhold
Hundesonen.no

Skrittelletråd uke 24, 2007


vipsen

Recommended Posts

Skrevet

Har endelig funnet batteri til skrittelleren min, så jeg får prøve meg denne uken jeg, hvis ikke planen min blir forpurret med muntligeksamen da.

Mandag: 8389

Totalt: 8389

Gjennomsnitt: 8389

Skrevet

Jeg vet det er sent (eventuelt tidlig), men poster nå resultatene fra mandag. Mandag vil si fra klokken 0000 til 2400, så de siste to timene er ikke telt med. De kommer med for tirsdag :icon_cry:

Mandag: 21 862

Skrevet

Hadde eksamen på mandag med påfølgende fest, så ikke fått skrevet inn i tallene. Men her kommer de:

mandag: 12 493

tirsdag: 10 094

totalt: 22 587

Gjennomsnitt: 11 293,5

Byttet skriteller og plutselig ble tallene litt større... he he, så spørs det da hvilken av skrittellerne som er rett...:icon_redface:

Skrevet

Jeg prøver å ta noen skritt jeg også, men jeg glemte selvfølgelig skrittelleren på mandag. :icon_redface:

Og ikke nok med det, men jeg fikk ikke på meg skrittelleren før kl.15.00 på tirsdag.

Men uansett..

Tirsdag: 8554

Onsdag: 9582

Torsdag: 11100

Gjennomsnitt: 9745

Skrevet

Jeg er ikke med på skrittellingen (av den enkle grunn at jeg ikke har skritteller), men jeg må få skryte litt av at jeg har spist minimalt med godis i det siste, og absolutt ikke noe ris, poteter, pasta eller hvitt brød (faktisk) og har gått ned tre kg. Joho! Three down, five to go.

Skrevet

Mandag: 21 862

Tirsdag: 15 798

Onsdag: 13 142

Til sammen: 50 802

Snitt pr dag: 16 934

Det går nedover på dagsresultatene her :icon_redface:

Skrevet

Jeg vil bli med likevel!

Skrittene ble ikke sååå ille i forhold til hva jeg hadde trodd pga muntligeksamen så.

Husker ikke nøyaktig antall fra mandag og tirsdag, men skriver ned sånn ca.

Mandag: 5500 skritt.

Tirsdag: 8700 skritt.

Onsdag: 11 232 skritt.

Til sammen: 25 432 skritt.

Gjennomsnitt: 8477 skritt.

Skrevet

Jeg fant endelig igjen skrittelleren min! Hvordan den hadde havnet i skuffen med t-skjorter vet jeg ikke, men nå er den der den skal være! :blink:

Mandag: 0

Tirsdag: 7364 (fra jeg fant den rundt 14.00 - 24.00)

Onsdag: 9815

Skrevet

Mandag: 21 862

Tirsdag: 15 798

Onsdag: 13 142

Torsdag: 8 332 :blink:

Til sammen: 59 134

Snitt pr dag: 14 783,5

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...