Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 184
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Åååh! Trodde jeg skulle kjede meg, men måtte faktisk se hele greia .

Hadde det vært en idé om folk kunne beskrive innholdet i YouTube-lenkene de legger inn? Ikke alt som er like interessant for alle, og kanskje unngår man at noen poster samme link på den måten (ikke al

Kult laga!

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Skrevet

Hadde det vært en idé om folk kunne beskrive innholdet i YouTube-lenkene de legger inn? Ikke alt som er like interessant for alle, og kanskje unngår man at noen poster samme link på den måten (ikke alltid man har tid til å gå gjennom alle postene).

Uansett, denne falt jeg for - en liten italiensk mynde som har funnet sin egen måte å takle vinteren på:

Utrolige akrobater, disse italienerne. Kjente en som gikk på samme måte når hun tisset...

  • Like 1
Skrevet

Det er sikkert en fin måte å trene bryst- og ryggmusklene på, i alle fall! Hehe, ser jo litt merkelig ut da, og det er nok ikke så veldig mange andre raser enn den italienske mynden som får til å gjøre sånt...

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Den første virker jo hunden nesten helt dust xD Prøve å stjele sitt eget bein xS Også angripe foten sin x) Hehe.

Den andre har jeg sett på tv .. Egentlig en trist reklame.. Først synd på Sesar så synd på den terven eller hva det nå en er..

  • 2 weeks later...
Skrevet

Visste ikke det var noen egen youtube tråd. Sikkert en eller annen modertor som kan flyte tråden. Er det forresten noen som vet om det er noen handling i Lassi utenom kamp mot puma og at en eller annen 10 årig gutt skal reddes ut av en hule?? :D

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...