Gå til innhold
Hundesonen.no

Funker ikke "Gå til sist leste innlegg"?


Recommended Posts

Skrevet

Mulig det bare er hos meg det er sånn, men når jeg trykker på "gå til sist leste innlegg", så havner jeg rett nok på den siden siste leste innlegget var, men alltid øverst på den siden - og det irriterer meg :)

Why?? Noe jeg må fikse (ved å slette cookies eller logge ut og inn igjen eller noe), eller noe dere kan fikse? *håpe* :wub:

EDIT: Når jeg skriver innlegg, så havner jeg øverst på siden når jeg sender det inn og, ikke på innlegget mitt, som jeg gjorde før.. Om noen skjønte hva jeg mente nå? hehe

Skrevet
Vi ser på det :)

Supert! For det er litt irriterende for "vanedyr", som er vant med lettvinte løsninger, at det ikke funker ;)

Skrevet

Nå har jeg så vidt hvert innom på noen dager, og det er jo svært så irriterende å komme på toppen, for å måtte finne igjen sist leste innlegg. Og idag tenkte jeg jo at dette var fikset, men det er det jo tydeligvis ikke <_<

Får håpe dere får fikset det snart, så jeg får begynne å lese og skrive litt her igjen :P

Skrevet

Fungerer ikke her. Men har det kanskje noe å gjøre med hvilket program en bruker? Jeg bruker Firefox. Har ikke testet i IE, men kanskje det fungerer der men ikke I FF? ;)

Skrevet
Om du leser en tråd, går ut av den og så klikker deg inn igjen i samme tråd, går den til slutten av tråden da eller øverst på siden?

Øverst på siden til meg iallefall.

Bruker IE.

Skrevet
Om du leser en tråd, går ut av den og så klikker deg inn igjen i samme tråd, går den til slutten av tråden da eller øverst på siden?

Jeg kommer øverst på siden da.

Men dette var kun på skole-pc, og den har ikke den nyeste IE. Så mulig der feilen ligger?

Skrevet

Det funker i hvert fall i Opera, FF og nyeste IE på pcene jeg har sjekket. Gammel IE derimot, det funket ikke.

Skrevet
Prøvd og slette cache i IE ? Har det funket før?

Eh.... En liten beskrivelse for oss som kun bruker pc'n og ellers aner lite....? :rolleyes:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...