Gå til innhold
Hundesonen.no

Dataprogram til å legge inn musikk til bilder


Turnip

Recommended Posts

Skrevet

Hei, kanskje litt dårlig formulert overskrift.

Men det jeg lurer på er om dere vet om noen dataprorgammer som du kan legge musikk til bilder, og videoer? Sånn at bildene vises kanskje 1 sekund hver mens du kan legge til musikk. Noen som skjønner?

Vet at man kan bruke Pinnacle Studio, men det koster mellom 7000 til 13000, og syns det var en smule drøyt, tenkte kanskje på noen gratis programmer jeg kunne ha lastet ned :)

Skrevet

Har du en nyere utgave av Windows, har du garantert også Windows Movie Maker inne på PCen din et eller annet sted, det er bare å søke det opp. Fungerer fint til å legge på musikk på en serie med bilder. Trenger du hjelp er det bare å si ifra.

Skrevet

Hmm... Har windows XP, så vet ikke om den er den nyeste? Går det evt ann å laste det ned? Gratis :)

Hadde den på dataen :D

Har lagt inn endel bilder, men den vil ikke vise bilder og spille musikken samtidig... Hvordan gjør jeg det??

*Dobbelpost, mod Crizpo*

Skrevet

Du må "dra" ned musikken ned i dreieboken for å få frem musikken.

Jeg pleier å sette til musikken først også setter jeg til bilder og filmer etter det.

Det står ganske bra forklart dersom du leser på tips linjen :)

Skrevet

Ok, har prøvd det, men da spiller de hele sangen først, og så viser de bildene jeg har lagt til... Vil at musikken skal spilles samtidig som bildene blir vist :P

Har klart å lage en video med musikk nå, tenkte dere kanskje ville se, men jeg er så grønn på data at jeg ikke klarer å legge til filmen her :hmm::hmm:

*Dobbelpost, mod Crizpo*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...