Gå til innhold
Hundesonen.no

Dataprogram til å legge inn musikk til bilder


Turnip

Recommended Posts

Hei, kanskje litt dårlig formulert overskrift.

Men det jeg lurer på er om dere vet om noen dataprorgammer som du kan legge musikk til bilder, og videoer? Sånn at bildene vises kanskje 1 sekund hver mens du kan legge til musikk. Noen som skjønner?

Vet at man kan bruke Pinnacle Studio, men det koster mellom 7000 til 13000, og syns det var en smule drøyt, tenkte kanskje på noen gratis programmer jeg kunne ha lastet ned :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har du en nyere utgave av Windows, har du garantert også Windows Movie Maker inne på PCen din et eller annet sted, det er bare å søke det opp. Fungerer fint til å legge på musikk på en serie med bilder. Trenger du hjelp er det bare å si ifra.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmm... Har windows XP, så vet ikke om den er den nyeste? Går det evt ann å laste det ned? Gratis :)

Hadde den på dataen :D

Har lagt inn endel bilder, men den vil ikke vise bilder og spille musikken samtidig... Hvordan gjør jeg det??

*Dobbelpost, mod Crizpo*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Du må "dra" ned musikken ned i dreieboken for å få frem musikken.

Jeg pleier å sette til musikken først også setter jeg til bilder og filmer etter det.

Det står ganske bra forklart dersom du leser på tips linjen :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ok, har prøvd det, men da spiller de hele sangen først, og så viser de bildene jeg har lagt til... Vil at musikken skal spilles samtidig som bildene blir vist :P

Har klart å lage en video med musikk nå, tenkte dere kanskje ville se, men jeg er så grønn på data at jeg ikke klarer å legge til filmen her :hmm::hmm:

*Dobbelpost, mod Crizpo*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Må han være der? Jeg tenker det kan være greit som en del av alenetreningen etterhvert, men så lenge dere er hjemme disse første ukene så ser jeg ingen grunn til å stenge ham inne der med mindre dere har behov for å skjerme ham for noe, unna gulvvask, støvsuging og sånt. Men selv det er også ting han bør bli vant til, strengt tatt. La valpegrinda være åpen så mye som mulig både dag og natt, så lærer han nok å finne roen etterhvert.
    • Valpen vår på snart 10 uker er vandt med valpeinnhegning med et bur inni(dør åpen til buret) på batteristandard. Vi sover enn så lenge på madrass på utsiden av innhegningen. Men på dagtid blir han helt rabiat når han blir satt i innhegningen. Hyler og skriker i evigheter selv når han ser oss. Vi vet han både har er mett, har tisset og bæsjet og behovene hans er fylt. Hvor lege skal han få lov å holde på før jeg gir opp? Valpehjerte får jo vondt av han, men vil jo heller ikke gi opp for lett. Vi vet det enda er tidlig og vi har fri helt frem til nytt år for å være hjemme med han. Gode tips og råd mottas med takk. 
    • Kan stedet jeg beordrer hunden for irettesettelse være den vanlige dagsenga i stua eller bør det være et separat sted/seng?
    • Jeg har hentet flere valper gjennom årene og har aldri tenkt over at det er noe problem at tisper i huset har løpetid.  Tror det går fint med både tispe og valp.
    • Ja han har teppe fra dem. Han koser seg fint i buret sitt på dagtid.  hittil må vi ut med ham rundt kl 02 og igjen kl 05.30 når han våkner på morningen. Han blir tatt ut for å tisse og legger seg raskt tilbake i buret. Men går 3-5 minutter så kommer han tuslende over på madrassen. Vi får prøve å legge oss utenfor å se hvordan det går. Bare håpe. Vi ikke vekker han for mye da når vi flytter madrassen vi skal sove på.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...