Wulfi Skrevet 10. Mai 2007 Rapporter Skrevet 10. Mai 2007 I morgen på denne tiden er jeg på vei for å hente lille Prada. hun er en Powder Puff på 8 uker, fra Kennel Shandor. Har egentlig ventet på dette i flere år nå, så jeg gleder meg noe veldig! Først falt jeg for rasen, men måtte vente til jeg følte jeg hadde nok kunnskap om den. Så måtte jeg vente til jeg følte det var rett tid. Så måtte jeg vente til jeg fant rette foreldredyr som skulle kombineres. Så måtte jeg vente på at tispen skulle få løpetid. Så var det å vente til vi fikk vite om hun var drektig. For ikke å snakke om at jeg måtte selvsagt vente å se om det kom en tispevalp, for det var DET jeg ville ha. Og nå har jeg ventet i 8 uker til hun skulle bli leveringsklar. Nå må jeg bare vente til i morgen så får jeg endelig møte henne... *snufse gledestårer* Blir en veldig lang kjøretur, men det er verd det. (ca 80 mil)
Rottis jentå Skrevet 10. Mai 2007 Rapporter Skrevet 10. Mai 2007 Tipper det blir koseligt hvertfall! kan du ikke ta en svipptur innom Bjoa på vei hjem? Gleder meg til å se ditt troll også. GRATULERE SÅ MYE!
Marthe Skrevet 10. Mai 2007 Rapporter Skrevet 10. Mai 2007 Gratulerer så mye Anja Gleder meg til å hilse på henne Du må bare komme på besøk med begge hundene Extra vil hilse på
Guest Just me!! Skrevet 10. Mai 2007 Rapporter Skrevet 10. Mai 2007 Ja, bilder! *spent* Også Prada da.. *fnis*
Eplefe Skrevet 12. Mai 2007 Rapporter Skrevet 12. Mai 2007 må skryte litt her og, anja? prada er vakker, men det har jeg sagt før. fiine prinsessebolla di
Wulfi Skrevet 13. Mai 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Vi kjørte over Hardangervidda da vi skulle opp til Kristiansund. Man kan si det var BITTELITT snø der liksom... http://img.photobucket.com/albums/v616/Luz...le/205_0582.jpg Sånn ser så gøy ut! Nesten som fallskjerm, men bare at man står på bakken i stedet for å hoppe fra et fly. http://img.photobucket.com/albums/v616/Luz...le/205_0585.jpg Shanaya er mammaen til lille Prada. http://img.photobucket.com/albums/v616/Luz...le/205_0593.jpg Klar for hjemreise: Prada og pappaen på ferja. ENDELIG HJEMME! Wooohoooooo! http://img.photobucket.com/albums/v616/Luz...le/206_0616.jpg *Endret pga for store bilder. Mod Pointerguri*
netteliten Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Herlighet for snøbilde! Også DEN nydelige mammaen da! Håper Prada og dere vil trives sammen, riktig søt er hun!
Marthe Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Nemmen Hun var kjempe søt Selvfølgelig rosa puter og tepper Zuki og Extra har forresten veldig lyst på besøk i den nærmeste fremtid, evt en treff i Haugesund
ellish Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Treff i Haugesund? Da vil jeg og trenge meg på! Prada var kjempe nydelig! Lykke til med henne.
Wulfi Skrevet 13. Mai 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Nemmen Hun var kjempe søt Selvfølgelig rosa puter og tepper Zuki og Extra har forresten veldig lyst på besøk i den nærmeste fremtid, evt en treff i Haugesund Lurer på å ta en tur inn i morgen. Er dere der da?
Marthe Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Lurer på å ta en tur inn i morgen. Er dere der da? Nei, vi er i Haugesund i helgen. Så jeg kommer inn i 22.00 tiden i morgen <_<
Wulfi Skrevet 13. Mai 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Nei, vi er i Haugesund i helgen. Så jeg kommer inn i 22.00 tiden i morgen <_< Dumma!
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar