Gå til innhold
Hundesonen.no

Idag henter jeg daisy!


linniogamy

Recommended Posts

Skrevet

31 mars 2007 ble 4 vidundere født hod gostuen :P

Og et av de små nurke skal jeg ha:ahappy:

Ble tre tisper og da ble det altså en tispe på meg.

tispe5.jpg

tispe6.jpg

En av disse blir min :P

Måtte bare få ut litt "valpeglede" :twitch:

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar
Skrevet
jeg er fortsatt like spent på hvilken som blir din

Gleder meg på dine vegne...

Hvis du er spent, hva tror du jeg er da :twitch:

Åh,spent!

Gleder meg til å møte deg,Nova og Daisy når hun har kommet hjem!

:P

Gratulerer! Så søte "Alle" får valp nå jo

Takk...

Utrolig mange som får seg valp nå :closedeyes:

  • 2 weeks later...
Skrevet
Den bamsen da :)

Ja, hun er nydelig :)

Navnet blir kanskje: Gostuens Daisy The angel, så får se om hun lever opp til navnet sitt :closedeyes:

Skrevet

Kjempesøte, gratulerer med snart valp :)

Er forresten enig i kommentaren oppi her om at alle får seg valp for tiden, blir misunnelig her... For min del blir det ingen valp før til høsten. Prøver hardt å smøre meg med tålmodighet!

Skrevet

Nå er det usikkert hvem jeg skal ha :)

den tipen jeg engentlig skulle ha ser ikke til og utvikle seg "normalt". Hun har meget kort nakke + at hun er gasnke lang.

Dem har en annen tispe, men hun er veldig hvit.

Oppdretteren skal hjelpe meg og plukke ut. De har mye mer peiling på dette enn meg :rolleyes:

http://www.lilfire.net/toteia/images/tispe1.jpg

Det er tispa jeg tror jeg skal ha nå. På bildet er hun bare 2 uker gammel da.

Får nye stå bilder idag eller imorgen.

Skrevet

Jeg likte best uttrykket på nummer 2.. :) Ellers har jeg ikke peiling på foretrukket ekstriør på Cavalier.

Blir spennende å se hvilken du velger!

Guest Christine
Skrevet

Uten å ha peiling på Cavalierer, så likte jeg nummer to best!

Lykke til med valpen! :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...