Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvor mange hunder trengs det for å skifte en lyspære?


Yodel

Recommended Posts

Skrevet

How many dogs does it take to change a light bulb?

1. Golden Retriever: The sun is shining, the day is young, we've got our whole lives ahead of us, and you're inside worrying about a stupid burned out bulb?

2. Border Collie: Just one. And then I'll replace any wiring that's not up to code.

3. Dachshund: You know I can't reach that stupid lamp!

4. Rottweiler: Make me.

5. Boxer: Who cares? I can still play with my squeaky toys in the dark.

6. Lab: Oh, me, me!!! Pleeeeeeeeeze let me change the light bulb! Can I? Can I? Huh? Huh? Huh? Can I? Pleeeeeeeeeze, please, please, please!

7. German Shepherd: I'll change it as soon as I've led these people from the dark, check to make sure I haven't missed any, and make just one more perimeter patrol to see that no one has tried to take advantage of the situation.

8. Jack Russell Terrier: I'll just pop it in while I'm bouncing off the walls and furniture.

9. Old English Sheep Dog: Light bulb? I'm sorry, but I don't see a light bulb!

10. Cocker Spaniel: Why change it? I can still pee on the carpet in the dark.

11. Chihuahua : Yo quiero Taco Bulb. Or "We don't need no stinking light bulb."

12. Greyhound: It isn't moving. Who cares?

13. Australian Shepherd: First, I'll put all the light bulbs in a little circle...

14. Poodle: I'll just blow in the Border Collie's ear and he'll do it. By the time he finishes rewiring the house, my nails will be dry.

15. Basenji: And what's in it for me??? What do I get, if I change that light bulb? huh???

How many cats does it take to change a light bulb?

Cats do not change light bulbs. People change light bulbs. So, the real question is:

"How long will it be before I can expect some light, some dinner, and a massage?"

ALL OF WHICH PROVES, ONCE AGAIN, THAT WHILE DOGS HAVE MASTERS, CATS HAVE STAFF!

--Basenjis have a mind of their own----

Skrevet

Hørt en annen versjon av Old English : uuuhm.. okay.. what i just eat was a light bulb, interesting..

Boxer: I dont care as long as I have mye chewing toy

Bullmastiff : I 'm not afraid of the dark.Why change the bulb?

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...