Gå til innhold
Hundesonen.no

Gode hundesenger, som ikke koster skjorta?


Henriette

Recommended Posts

Skrevet

Vi er på utkikk etter ny hundeseng, fikk en nylig, men den går ikke inn i vaskemaskina, spå den ser ikke ut.

Lurer på de plastkorgene, er de noe å ha?

Kom gjerne med tips, bilder og nettbutikker:)

Skrevet

Går den ikke i vaske maskina.. det er den samme som jeg solgte ikke sant?

jeg tok først puta i maskina, vaska den først! Etterpå stappa jeg den andre inn :) Funker det :)

Skrevet

På forsiden av hjemmesiden min ligger det bilde av de nye tøffe, kamuflasje sengane til gutta B)

Kosta 398 tror jeg, den greia inni er sånn som blåser seg opp av seg selv. Ville nesten ligge der selv :P

Skrevet
Går den ikke i vaske maskina.. det er den samme som jeg solgte ikke sant?

jeg tok først puta i maskina, vaska den først! Etterpå stappa jeg den andre inn :P Funker det :P

Den er for stor:(

  • 3 weeks later...
Skrevet

Kjøpte den aller største skinnsengen på dyrebutikken, og den kostet bare 600 kr ;)

Sto der med tusenlappen min jeg, og håpet det var nok... ;)

Og trekket kan tas av og vaskes! ;)

Skrevet
Kjøpte den aller største skinnsengen på dyrebutikken, og den kostet bare 600 kr ;)

Sto der med tusenlappen min jeg, og håpet det var nok... ;)

Og trekket kan tas av og vaskes! ;)

Hei. Hvor fikk du tak i den sengen? jeg har vært på kikk over alt, men det er ingenting jeg har funnet under 1000 lappen ;)

Jeg har rottweiler da, men størrelses forskellen er jo ikke så alt for stor...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...