Gå til innhold
Hundesonen.no

Follo 20 jan?


Henriette

Recommended Posts

Skrevet

skal kanje ned å gå agmed donny og LP med Emma:)

når er påmeldingfristen? litt usikker siden nana har innbilt svangerskap.. må se det ann litt!

skal du gå lp med Emma :icon_redface: ?

Skrevet

Denna utstillinga er faktisk ikke i Follo, selv om det er dem som er arrangør. (bare for å pirke litt:p)

Men jeg kommer nok innom en tur, siden jeg bor like ved:p

Både med Zira og den nye valpen:)

Skrevet

Så bra det er mange som skal:) med oss så mangler bare overnatting så er alt i boks, noen som vet om noe billig i næreheten?

Skrevet

20minutter lenger inn i skogen fra meg...

Men det er samme helg som sandefjord så jeg skal ikke dit..

Hva behager? Kaller du mitt hjemsted skog?? <_<

:o

Skrevet

Hva behager? Kaller du mitt hjemsted skog?? <_<

:o

Jeg kaller MITT hjemsted skog, og da er hvertfall ditt skogen og landet og alt i ett.. Kanskje på tide og fortelle at din nærmeste naboer er to hester? :P

Skrevet

Jeg regner med at jeg tar en tur til Silje og Zira, kniper litt whippetvalp, og drar med dyret og ser på. I alle fall noe sånt. :barfy:

Skrevet

nå skal jeg dumme meg litt ut her men hva er lp?

har det med lydighet å gjøre eller? :barfy::D

Det er forkortelse for LydighetsPrøver. Delt opp i fire klasser, reglene ligger på NKK.no ;)

Skrevet

spør igjen jeg :)

Noen som kan tipse om noe overnatting i nærheten hallen?

Vi blir 3 stykker så vil ikke ha så dyr overnatting da

Skrevet

Har meldt på Emma nå! Wee banana

Henriette, veit ikke om noen overnattingsplasser, men om du søker på f.eks campingplasser eller noe sånt, så er det vel noen av de i Enebakk og omegn? Kan hende de har hytter der? ;)

Guest Belgerpia
Skrevet

......og Tjukken blir meldt på i kveld........... og kanskje burde maria bli igjen en ukes tid til på Østlandet og hive seg med hun også........

Skrevet

Kommer nok i hallen og har ikke Blaze fått løpetid og er parret så skal jeg prøve å debutere i Elite.

Hallen ligger 15min gange fra leiligheten min, så jeg kommer nok endel innom å titter begge dager.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...