Gå til innhold
Hundesonen.no

canistull..


MarieR

Recommended Posts

Man får ikke kjøpt en vare på canis til 70 kr..den samlede prisen i handleklurven nemmlig være over 200 kroner!

Hva synns dere om dette?

Jeg synns det er en idiotisk "løsning". Et idiotisk opplegg. Greit at folk flest kanskje kjøper til over 200 kroner til vanlig, men jeg skulle bare ha en apportbukk jeg..men det gikk jo ikke...det er faktidk skjelden jeg kjøper for over 200 i nettbutikken der, og nå blir det mindre handling på canis for min del hvertfall.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har også merka det.. Skulle også bestille en apportbukk, men det var for lite. Jeg pleier å bestille småting på canis. Blir nok mindre handling på meg der nå med mindre jeg skal ha en hundebok eller noe.. Syns det var en kjempe dum ordning :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jeg bestilte fra Canis for 1-2 uker siden. Da hadde jeg fått 60 kr i gavekort, og tenkte jeg skulle kjøpe meg en klikker. Men neida, jeg måtte bestille for minst 200 kr. Litt dårlig det, hvis man bare vil kjøpe en liten ting. Det endte i alle fall med at jeg bestilte klikker, leke, potesalve og godbiter. Jeg trengte det andre allikevel, så det var like greit :) Noe som jeg syntes var overraskende bra, var at pakken kom 2 dager etter at jeg bestilte den.. så rask levering har de:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg bestilte fra Canis for 1-2 uker siden. Da hadde jeg fått 60 kr i gavekort, og tenkte jeg skulle kjøpe meg en klikker. Men neida, jeg måtte bestille for minst 200 kr. Litt dårlig det, hvis man bare vil kjøpe en liten ting. Det endte i alle fall med at jeg bestilte klikker, leke, potesalve og godbiter. Jeg trengte det andre allikevel, så det var like greit :icon_redface: Noe som jeg syntes var overraskende bra, var at pakken kom 2 dager etter at jeg bestilte den.. så rask levering har de:)

ja, jeg synest også de har rask levering. jeg kjøpte en film og fikk den noen dager etterpå! tok ikke lange tida!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...