Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilken sonenhund ville du hatt?


Aya

Recommended Posts

  • Svar 255
  • Created
  • Siste svar
Guest Christine

Dæven..Det blir vanskelig.. Bortsett fra min egen hund:

- Cita til Benedicte

- Nyx til Vipsen

- og Phoebe(toller(husker ikke nick nå))

Sniker med en til: Chessea- Portugisisk Vannhund

;)

:)

Edit: Spiller det på utseende eller det inni? ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

egentlig bare mine egene men om jeg måtte velge såvill jeg hatt:

- Tolleren Janco, kjempe herlig valp som jeg tror kommer til å bli like herlig som stort :)

- Border collien Amira, herlig border..

- Papillonen Gizmo

- Chessea

- Cita til benedicte

- Må ta med en til å jeg altså.. Donny til henriette

Sikkert noen fler som jeg ikke kommer på..

Men vil bare ha mine egne sånn egentlig ;)

EDIT: jeg valgte fler enn tre siden jeg ikke klarte å velge bare tre men skal ta bort en eller to kanskje ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Både utseende og innhold- du skal jo liksom leve med denne hunden:p Og du kan beholde din egen, så ikke vits i å nevne den;)

Jeg ville hatt: Tempo til Yngvil, lilla gubban (Loke) og.. Teq til Marianne. (Jeg hadde vel ikke akkurat sagt nei til Ipsa heller, henne kjenner jeg jo og hun er topp:D) Sorry Lita, men du har litt for vondt i ryggen. Holder igrunn med Felix og Lokeliten:p

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmmm...

Nå kjenner ikke jeg så innmari mange av hundene her inne på annet enn utseende, så det blir jo litt på det da...

- jeg synes Amira er en utrolig vakker border collie, og kunne godt tatt med meg henne hjem ;)

- Blaze er en veldig vakker brun kelpie, hun kunne nok også fått oppholdstillatelse ;)

- Loke kunne godt bodd hos meg han - ærlig og herlig, (og veldig praktisk med sitt eget gasskraftverk :) )

Forøvrig har jeg nok med de tre jeg har og det blir ikke ny hund her på leeeeenge :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tini sin Boston terrier (tøffe Bat-Doggen!!)

Per-Olav sin hund med altfor vanskelig navn!

Lotta sin Bowie!! DEN er vakker den!!

(om hun har den enda da... det var snakk om å sette på for eller noe :))

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...