Gå til innhold
Hundesonen.no

Gleder du deg til nkku-leiren?


WheatenMali

Gleder du deg til NKKU-leiren???  

20 stemmer

  1. 1.

    • nei, vil ikke dra=(
      0
    • JA!!!!!!!=D
      6
    • skal ikke på leiren
      14


Recommended Posts

Skrevet

nettopp, men også fordi jeg grua meg først fordi jeg skulle ha med Oscar og han skal spise andre hannhunder, så det kunne jo være et sånt tilfelle, men har fått bytta hund nå så nå gleder jeg meg bare :D

Skrevet
nettopp, men også fordi jeg grua meg først fordi jeg skulle ha med Oscar og han skal spise andre hannhunder, så det kunne jo være et sånt tilfelle, men har fått bytta hund nå så nå gleder jeg meg bare :D

Gruer meg litt: Nærmere ungd.skolen :D :oops:

Skrevet

Skrivern klikka så jeg fikk ikke meldt meg på, men skal neste år. Litt gla for at skrivern klikka å da, fordi jeg viste ikke at hunden min var så redd folk som hun er :P , men det holder på å gå over nå da. :D

Skrevet
Jeg og vil..  :roll:  

Neste år kanskje.. det blir vel siste sjanse det..  :D

Ja! er ikke vi like gamle (unge! :P ) blir 25 neste år! Hadde det ikke vært gøy å dratt da :P Hehe, gamlingene på leir :P De eneste med lappen og mulighet til å kjøpe øl :P

Skrevet

Har ikke lyst å dra jeg :D hehe. Gleder meg, men har lyst til å være med mamma og Karo og bli kjent med chessea før vi henter henne. De skal være med henne uka jeg er på leir, så skal jeg komme dit når leiren er ferdig. Til oppdretteren altså.

Skrevet

Ja! er ikke vi like gamle (unge! :D ) blir 25 neste år! Hadde det ikke vært gøy å dratt da :P Hehe, gamlingene på leir :P De eneste med lappen og mulighet til å kjøpe øl :P

Jo jeg blir også 25 til neste år. :wink:

HAdde jo vært kjempekult om du og hadde blitt med da. Da hadde ikke jeg blitt den eneste "gamlingen" :P

Kjøre bil og kjøpe øl ja.. Noen fordeler må jo vi og ha... :P

Skrevet

Ja! er ikke vi like gamle (unge! :D ) blir 25 neste år! Hadde det ikke vært gøy å dratt da :P Hehe, gamlingene på leir :P De eneste med lappen og mulighet til å kjøpe øl :P

hihi, jeg joiner :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...