Gå til innhold
Hundesonen.no

skrytebilder


swimzy

Recommended Posts

Skrevet

vi må jo ha skrytebilder av voksne katter også, ikke bare kattunger!! de er bare kattunger en kort tid, men voksne lenge!! så kom igjen folkens!! legg ut bilder av de søste pusene deres!! :P

Skrevet

05bildetshatte.jpg

shateran1.jpg

Min elskling Shateran! Født sommeren 1993. Han er min største godgutt og er såå glad i han! :P Savner han mye når jeg ikke er hjemme, men når jeg reiser hjem på besøk og ikke har hunden med er han førsteprioritet!

Skrevet

Oki...nå kommer mine...legger ut en pus i hvert svar jeg like greit, siden det ikke er lov med så mange bilder i en post! ;-)

Begynner med Frøya jeg:

dsc00117qg0.jpg

dsc00029ka1.jpg

25mai06015ri2.jpg

dsc02036bm8.jpg

Skrevet

Hehe ja det er veldig vanskelig! Han heter Soniq og er snart 9 år. :o

så kult navn..er det ifra basketspilleren?? :o

nå har jeg delt mine elsklinger med dere så nå vil jeg se menge mange mange søte puser her folkens...kom igjen å legg inn bilder...elsker å se bilder!! :o

Skrevet

åhhh han var skjønn han! :o

er han skogskatt eller main coon? så nydelige bilder! ;);)

Takk! :o Moren er ren skogskatt, men faren var ukjent langhår. :P Han har veldig mange trekk fra skogskatt.

Så herlige bilder dere! Nyyydelige kattepuser! :o

Skrevet

så kult navn..er det ifra basketspilleren?? :o

Jeg må innrømme at det vet jeg ikke... :o Han hadde det navnet da vi fikk han som toåring...

Skrevet

Jeg må innrømme at det vet jeg ikke... :o Han hadde det navnet da vi fikk han som toåring...

¨

det gjør da ingenting..syntes det var stilig navn jeg!! :o

Skrevet

Her er alle gò pusene mine :wub:

Pheobe og Nicodemus

f20fd3.jpg

Zelda

p1230119vk2.jpg

Lita, bare digger dette "se alle klørne mine" bilde

p1200015uu4.jpg

Sol

p1300210hx8.jpg

Snubla over dette kattungebilde av Mao, syns det er litt kult, tok det midt i en "mjaou"

f1iu8.jpg

Mao "pusungen min", stor gutt.

dsc01583wt8.jpg

Skrevet

åhh! dere har alle sååååå herlige puser!! får lyst til å bare kose alle pusene...

utrolig stilig det klobilde millis!! :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...