Gå til innhold
Hundesonen.no

Sett på valp i dag!


Bambii88

Recommended Posts

Skrevet

I dag har jeg i all hemmelighet vært å sett på valp :angry: Og h*n er bare såååå søt!

Detaljer holdes hemmelig til senere, har enda ikke bestemt meg for om jeg vil ha h*n enda :o H*n er bare så utrolig vakker, så dere får krysse fingrene for meg. Mulig jeg har ny valp i september! Blir i så fall utstilling, lp og agility hund.

Måtte bare dele litt lykke :P

EDIT:

Hva syns dere om navnene Pebbles (tispe) eller Pepper (hann)?

Skrevet

Guro, det der blir for teit. Jeg skjønner ikke hvorfor du gidder å lage en post og så holde det hemmelig?

fordi, kjære venn :o , jeg skal ha en tråd som jeg kan oppdatere etterhvert som jeg har bestemt meg. Tror de fleste vet rasen, men ønsker ikke avsløre den likevel :P Du får bare smøre deg med tålmodighet, bestemmer meg rundt nkk bjerke :angry:

Skrevet

si hva da? skjønner ikke helt hva du mener jeg nå :unsure::D

er jo greit å skrive at man gleder seg :D

Skrevet

Hehe, synes det er greit at du deler din glede med oss! :D

Lykke til, håper alt går som det skal!

Holde det hemmelig så leeenge du vil!

*later som jeg ikke er nysgjerrig i det hele tatt*

Skrevet

Kan vel avsløre rasen da :)

Tysk undervannshund, kjøpt akvarium og greier B)

jeg hjalp til med å velg mellom den rosa eller blå, men det er hemmelig frem til neste helg B)

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...