Gå til innhold
Hundesonen.no

Rocky's hjemmeside


Knøttene

Recommended Posts

Skrevet

Vil noen ta en titt?

Tar gjerne imot tilbakemeldinger, men ikke spesielt kompliserte som går på koding..

Da kobler jeg ut! Jeg lager i Frontpage og holder meg til det jeg får til der.. :)

Jeg er egentlig mest spent på å høre hvordan fargene på bakgrunnene passer sammen.

På min bærbare pc (hvor jeg lager siden) er fargene helt perfekte sammen.

På min stasjonære pc er den lyseste fargen litt gul.

På pcen på jobben er bildet i framen litt mørk..

Så er spent på hvordan dere ser siden.

Her er den

Skrevet

Som jeg sa på PM, har siden din blitt fin!

Det er vanlig at farger varierer fra skjerm til skjerm, og det er ikke uvanlig at lcd-skjermer (flatskjermerm, laptopper) heller mer mot rosa, mens vanlige skjermer heller mot gult. Ikke så mye å gjøre med det, desverre.

Det at sider ofte vises forskjellig på ulike pc'er, operativsystemer og i ulike nettlesere er det evige problemet når man lager nettsider. Du vet aldri 100% hvordan sluttresultatet kommer til å se ut overalt :wub: .

Siden din ser fin ut her i hvertfall :)

Skrevet

Helt enkel og grei side da :icon_redface: Du kunne kanskje vurdert scroll farge på siden din? Ellers veldig oversiktelig og fin side :P

Skrevet

Jeg skrev egentlig her jeg, men så fikk jeg feilmelding...

Så nå prøver jeg igjen da ;)

Fin side, oversiktelig å grei, ikke noe spesielt å putte fingeren på :)

Litt vel "rolige farger" for min smak, men alle er da forskjellige ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...