Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvitrussisk hundemote


Recommended Posts

Skrevet
:) Så dere den Dvergshcnauzern? :P

synes den var litt kul jeg.... :D:P eller kanskje ikke den buksa... ;9 forestiller meg tussi i de klærne :P:P uffameg... :P en gang tok jeg på tussi ola shorts, t-shorte, og oransje lue/hatt hun så ikke spessielt glad ut i de klærne :P (vet ikke hvor det er blitt av det bilde)

PS! Her ble det bye latter :D:P mister snart pusten jeg :D:D

Skrevet

En genser som gnager og er varm og en bukse som hindrer dem i å bevege seg fritt? En hatt som er i veien for øynene og blomster i lomma på hoften? Eh jeg tror ikke det liker seg akkurat. Og gi meg ÉN god grunn til å kle en chowchow i smoking! [-X

Skrevet
En genser som gnager og er varm og en bukse som hindrer dem i å bevege seg fritt? En hatt som er i veien for øynene og blomster i lomma på hoften? Eh jeg tror ikke det liker seg akkurat. Og gi meg ÉN god grunn til å kle en chowchow i smoking! [-X

Kommer ikke på noen grunn jeg..

Tenker meg at det må bli temmelig varmt for den..

(ikke bare klærne)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...