Gå til innhold
Hundesonen.no

VM i"foppal"


henrikke

Recommended Posts

Skrevet

Nå, hvordan er det,får Fido alt han trenger nå som det er masse ball på tv??

Ingen fare her..

Man har da nok av filmer og nett å titte på.. :)

Skrevet

Hah! Alt det han trenger å mere til :( Bryr meg ikke døyta om fotball ;) Ask bør heller bekymre seg over tiden jeg bruker her inne :P I går fikk jeg skikkelig dårlig samvittighet, klokken var halv 4, og jeg tenkte at jeg straks skulle gå tur med Ask. Plutselig var klokken halv 6. :) Neida, jeg ble ikke fullstendig opptatt av dataen og sonen :P

Guest Christine
Skrevet

Jepp :)

Følger ikke med på fotball, uten alle RBK- kampene :(

Skrevet

Jada, her får de det de skal og mere til. Er jo så bra vær her for tiden, så kan ikke sitte inne å se på tv da. I dag fikk de til og med et sånt lite basseng i hardplast til å ha på verandaen. Det var stas det. De holdt på med dette vannet i 1 time. Vann og ball er visst en utrolig morsom kombinasjon :)

Hadde gubben vært hjemme så hadde det nok vært konstant fotball på tv, men han er heldigvis på jobb et annet sted i landet. Noe som ikke gjør noe i disse vm tider :( Nei, holder meg til Norsk Elite serie og VIF jeg, men kan hende jeg hadde fulgt litt med på vm om Norge hadde vært med.

Skrevet

Det var da et usedvanlig unødvendig spørsmål å stille her på "jentesonen"... ;)

Har sett 5 av 5 kamper til nå - og likevel har det blitt forbausende mye på bisken. Sto opp tidlig i dag, og var fire timer på "Hundesportens dag" før vi - fenomenalt timet, forøvrig - var hjemme akkurat i tide til England-kampen. Så har hun sovet på fanget mitt i sofaen til siste kamp var ferdig i kveld, og nå har vi nettopp gått en tre kvarters kveldstur :)

Brillefin dag for oss begge :(

Skrevet

Nå, hvordan er det,får Fido alt han trenger nå som det er masse ball på tv??

Ingen fare her..

Man har da nok av filmer og nett å titte på.. :wub:

:P:P

Bikkja de liker bedre å surfe på nett og se filmer skjønner jeg... :P

Skrevet

Om vi med en feil skulle komme til å zappe innom en kanal med fotball på blir TVen selvsagt skrudd av, evt. bytter vi kanal. Hverken min mor, far, mine to brødre eller jeg kunne finne på å se FOTBALL på TV :wub: Det er jo selvpining! Nei, jeg gleder meg til å dra på hytten min på fjellet jeg, langt vekke fra alt som heter TV og fotballidioter :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...