Gå til innhold
Hundesonen.no

vår- og 17.maihilsen


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

ja her kommer en vårgave til alle dere på hundesonen. Også siden det nå er mai, og 2uker til 17.Mai så kommer en 17.mai hilsen i samme slengen :D

i64408930_49294_3.jpg

i61034911_50036_3.jpg

Skrevet

Takk takk ;)

syns flere kan legge ut også :) siden min søker flere gaver (hehe)

Har ikke laget enda.. Men det kommer fra meg også ;) Jeg ser ikke bildene dine jeg heller forresten :(

Skrevet

stilig! bare en liten info. JEG BLIR 19 ÅR PÅ 17.MAI! WEEE!

har ikke laga noe spesiell hilsen (som dere er så flinke til;) ) men vil gjerne ønske alle en god 17 mai! kom dere ut å se på toge! (selv om dere kanskje har litt bakrus;) )

ps. ikke glem å sy ut bunadden (som jeg glemte.....)

Guest Christine
Skrevet

Edit:

[Link fjernet]

Takk Carro ;)

Edit 2:

Bare halve bildet som kom jo... :S

Kommer nok med tiden..

Skrevet

Syns den var fin jeg Christine. ;)

Gave fra oss kommer når jeg klarer å sitte forran pc`n mer enn 5 minutter av gangen. :P

Guest Christine
Skrevet

*Kremt*

Denne var det Caroline som fikset da:D

Men jeg laget den første, som er slettet ;):P*pjuh*

Skrevet

*Kremt*

Denne var det Caroline som fikset da:D

Men jeg laget den første, som er slettet :P :P*pjuh*

Så den andre også :P Synes den var veldig bra til å være laget i paint ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...