Wanderlust Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Ja som den tråden som nesten nettopp har blitt lagt ut så tyder det på at flere på sonen er litt ute av trening (hihi), Neida, men om noen kan trenge noen tips eller har noen så legg ut her Jeg kunne selv trenge noen tips Spør etter hva litt senere jeg da...
Guest Christine Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Jeg bruker og gå med Milo, så går jeg fortere og fortere..I oppoverbakker sender jeg han fra meg og sprinter opp
Wanderlust Skrevet 27. April 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 27. April 2006 Hvordan trener man for å få bort "håndtakene".? (hihi) om du skjønner
MarieR Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Hvordan trener man for å få bort "håndtakene".? (hihi) om du skjønner det skulle jeg også gjerne visst jogging og intervaltrening opp bakker, trapper, grustak osv er god trening for oss mennesker også det altså styrkeøvelser som sitt-ups og push ups er jo idealt da..
Marthe Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Dette har jeg lurt på selv Men jeg aner ikke hva man skal gjøre. Men husk at vi damer skal ha litt
Wanderlust Skrevet 27. April 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 27. April 2006 Dette har jeg lurt på selv Men jeg aner ikke hva man skal gjøre. Men husk at vi damer skal ha litt jaja, har hofter og hele pakka, haha, men vil ha vekk det lille ekstra. For "håndtak" har jeg uansett pga hoftene. Men vil som sagt ha vekk det lille ekstra... Ser så rart ut me tynn/liten overkropp, og de håndtakene haha
M.J Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Hvis man skal trene bort håndtakene er det lurest å trene kondisjon og selvfølgelig litt styrke. Det er ganske vanskelig å bli kvitt de små håndtakene. Men husk at det ikke går an å punkttrene kroppen, man må trene hele.
Blackburn Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 På trim.no står det sikkert noe om trening og kosthold- ser ihvertfall veldig sånn ut! Eller så har du mozon.no Det finnes sikkert flere, men jeg kommer ikke på flere i farten...
Anettex Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 håndtakene trener du vet å ta situps til siden å ikke rett opp... å sånn maskin på treningssenter som du vrir deg på.. men forsåvidt holder du sunne måltider å faste spisetider å holder deg som noe lunne aktiv så vil nok kiloene rase ned.. går ikke akkuratt fort men de går ned uten å skade kroppen..
M.J Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 håndtakene trener du vet å ta situps til siden å ikke rett opp... å sånn maskin på treningssenter som du vrir deg på.. men forsåvidt holder du sunne måltider å faste spisetider å holder deg som noe lunne aktiv så vil nok kiloene rase ned.. går ikke akkuratt fort men de går ned uten å skade kroppen.. Skrå sit-ups, og sit-ups generelt er ikke så veldig effektivt. Det beste er å løpe eller jogge. Ja kosthold er forresten en viktig faktor, hvis man vil bli kvitt "håndtak" burde man spise mindre sukker og mettet fett, og ha et sunt kosthold. Edit: Skrivefeil.
Gronnis Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Går ann å bruke en slik "cellulitt-massasje-sak" (har ikke peiling på hva det kalles) også massere på siden til huden blir rød. Prøvde å gjøre dette bare på ene siden og ikke på den andre i en uke og jeg så at da den ene siden var blitt mindre. Tror du får kjøpt en slik på bodyshop.
Wanderlust Skrevet 27. April 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 27. April 2006 Går ann å bruke en slik "cellulitt-massasje-sak" (har ikke peiling på hva det kalles) også massere på siden til huden blir rød. Prøvde å gjøre dette bare på ene siden og ikke på den andre i en uke og jeg så at da den ene siden var blitt mindre. Tror du får kjøpt en slik på bodyshop. Hvordan ser den "flaska" ut? Er "flaska" gul, og man skal massere væska inn også blir det rødt og varmt etterpå??
Guest Vicky Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Jeg har ikke noe problem med å holde meg aktiv... men mitt PROBLEM er å holde meg unna den ******* sjokoladen!!!
Benedicte Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Jeg har ikke noe problem med å holde meg aktiv... men mitt PROBLEM er å holde meg unna den ******* sjokoladen!!! Åh, samme her! Jogger annenhver dag med Cita i skogen, ca 45 minutter, og holder meg ellers aktiv... Men steike, sjokolade og snop er livet mitt Edit: Det heter visst skogen, og ikke skoen.
Gronnis Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Det er ikke en flaske. Det er en slags "børste". Det eneste du trenger å gjøre er å massere på hver side i 2-3 minutter til huden blir ganske rød, og det er det. Bilde av den her: http://www.burgundysoap.com/images/cellulitebrush.jpg Den som jeg har er hvit og har plastikktupper. Hvordan ser den "flaska" ut? Er "flaska" gul, og man skal massere væska inn også blir det rødt og varmt etterpå??
Blackburn Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Åh, samme her! Jogger annenhver dag med Cita i skoen, ca 45 minutter, og holder meg ellers aktiv... Men steike, sjokolade og snop er livet mitt Ja jeg kan tenke meg den lange joggeturen din i skoen! Sorry klarte ikke å holde meg
Benedicte Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Ja jeg kan tenke meg den lange joggeturen din i skoen! Sorry klarte ikke å holde meg Haha Ja, da får jeg jammen trimmet meg!
Guest Vicky Skrevet 27. April 2006 Rapporter Skrevet 27. April 2006 Det er ikke en flaske. Det er en slags "børste". Det eneste du trenger å gjøre er å massere på hver side i 2-3 minutter til huden blir ganske rød, og det er det. Bilde av den her: http://www.burgundysoap.com/images/cellulitebrush.jpg Den som jeg har er hvit og har plastikktupper. hmmm, den så ikke dum ut!
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar