Gå til innhold
Hundesonen.no

Tivolibilde...


Guest Christine

Recommended Posts

Guest Christine

Altså..Hvordan blir du i hodet og magen når du ser dette bildeT?

I meg går det fullstendig rundt, og jeg er heeeelt svimmel nå, pluss et stort sug i magen..

IMGP1446.jpg

Altså..Det ER ikke meg til Venstre altså..Bare ei jeg kjenner :huh::huh::o

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Den der "mosevogna" der er den kuleste "tingen" ever,på tivoli!!!

(Norske/Svenske da vel å merke)

Kongetivoliet jeg var på i Praha kan vi bare drømme om..hihih...

Jeg glemmer ikke at jeg holdt på å mose bror min ihjel i en sånn vogn...det var jo extra dumt å prøve å holde seg fast i kanten,for styrken min hjalp ikke og jeg føyk *"#" BAM rett til bake.

Sikkert ubehagelig,heheh...

Vil på tivoli ja...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Blaaah, jeg hater tivoli og fornøyelsesparker og sånn. Jeg tør nesten ingenting, hehe. Dessuten blir jeg bare kvalm og ubekvem. Da vi var i Tusenfryd for et par år siden tok jeg den der Super Splash eller hva den heter. Og det var nesten stort sett det, syns det var dritekkelt. Nei, tivoli er overhodet ikke noe for meg!

Edit: Men Tømmerrenna i Tusenfryd var morsom. Den tok jeg vel seks ganger eller no, hehe.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nei, kan ikke ta noen karuseller jeg heller.

Blir kvalm og kaster opp av de. :P Satt på en liten en som bare gikk rundt og rund noen ganger en gang, og kasta opp på gresset etterpå :P

Edit: Men Tømmerrenna i Tusenfryd var morsom. Den tok jeg vel seks ganger eller no, hehe.

Jaa, den er utrolig morsom :P Tok den 10-15 ganger da jeg var der på klassetur for noen år siden :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hihi! Jeg får suuuperlyst til å kjøre karusell når jeg ser det! Eeeelsker karusell! Skal på Tusenfryd i sommer ja :P

Tusenfryd har jo fått en ny attraksjon i år, en berg og dalbane :P

..Skal nok en tur dit jeg og, for å prøve den nye! hehe :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Likte godt tivoli før. Var DEN tivolirypa! Men så brista jeg et ribbein i "Slengdukka" (den som var bilde av øverst) så siden da har det dabbet av. Nå blir jeg bare svimmel. Men jeg elsket å ta slengdukka og spykoppene før.

hihi, vi kaller det Twister :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er mye spam for tiden, vi jobber med å løse problemet. Ikke klikk på noen lenker, og rapportere gjerne. Moderator og admin sletter og sperrer fortløpende.
    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
×
×
  • Opprett ny...