steinar Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Ja i natt skjedde det. Nomi nedkom med 7 valper, et stoort kull. Faren til valpene er min egen hannhund, Genny. Det ble 2 puff hannhunder, 2 puff jenter og 3 nakne jenter Så nå har jeg henden fulle de neste ukene og månedene :mellow: Morro! Om noen er interessert kan jeg jo oppdatere underveis på denne linken. Steinar Kennel House Of Fun
Guest Per Olav Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 [--]SteinarCC-valper? Cash and Carry? Gratulerer uansett :mellow: -- Per Olav
LØVEN Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Oi, det var mange! Snakk om super tispe :mellow: Gratulerer så mye
Ricco Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer med valper! Håper du holder oss oppdatert. :mellow:
Mud Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Oi!Spennende! Hold oss oppdtatert! CC er av de få mini rasene jeg synes er sjarmerende.Hadde det ikke vært for at de nok er lite egnet til lengre overnattingsturer i marka en kjølig vår/høst så kunne jeg nesten vurdert en sånn som en 3 hund en gang i fremtiden. :mellow:
M.J Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer, så moro! Må holde oss oppdatert :mellow:
steinar Skrevet 15. April 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 15. April 2006 Tusen takk alle sammen... Her kommer første bilde av valpene, kun 3 timer gamle...
bardmand Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 stilig! Når de er så små, er det jo ikke problem å se at de er i slekt heller... Har alltid lurt på: kan du se allerede når de er nyfødte hvor nakne de nakne kommer til å bli?
steinar Skrevet 15. April 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 15. April 2006 Har alltid lurt på: kan du se allerede når de er nyfødte hvor nakne de nakne kommer til å bli? Ja det kan man som regel, kommer jo ann på pelsmengden, om det blir en veldig naken naken eller en ganske behåret naken. Det håret som er på dem når de blir født er det de kommer til å få ganske nøyaktig. Hårsekkene er der fra begynnelsen, det blir ikke fler av dem. Var det et ok svar? :mellow: Steinar Kennel House Of Fun
Fillerya Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer med valper! Hold oss oppdatert! Bilder er spennende :mellow:
bardmand Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Ja det kan man som regel, kommer jo ann på pelsmengden, om det blir en veldig naken naken eller en ganske behåret naken. Det håret som er på dem når de blir født er det de kommer til å få ganske nøyaktig. Hårsekkene er der fra begynnelsen, det blir ikke fler av dem. Var det et ok svar? :mellow: Steinar Kennel House Of Fun Absolutt! Det blir litt annerledes enn med nakenkatter. Kjenner noen som har sånne, og har forstått at årsaken til hårløshet er en helt annen. De har hårsekker, men veksten av håret hemmes i større eller mindre grad. Derfor kan det variere litt hvor mye eller lite behåring en nakenkatt har etter hormonsvingninger osv. Smaken er jo som baken, men det er i hvert fall bra at man kan ha en viss pekepinn på hvordan valpen man kjøper blir seende ut som voksen, i hvert fall.
Tine Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer så kjempe masse Steinar du er kjempe heldig ja :mellow: herlige hunder
tuppetroll Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Grattis med valper! Må komme innom en tur snart og ta noen bilder :mellow:
Maria Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer med valper.. :mellow: De var nå søte da.. !
jaktlykke Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer med valpene :mellow: ! Så spennende - du må holde oss oppdatert!
Hunter Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Grattis med valper. Per Olav: Regner med det snakkes om Chinese Crested.
WheatenMali Skrevet 15. April 2006 Rapporter Skrevet 15. April 2006 Gratulerer - skjønne valper :mellow:
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar