Gå til innhold
Hundesonen.no

Cita og Sico


Benedicte

Recommended Posts

Vi blir og ganske ofte overfalt av unger på tur. Selv om Buster er ganske stor så er det faktisk ikke så mange unger som syns han virker skummel. Han selv elsker selvsagt oppmerksomheten å i hannes øyne så finnes det ikke noe morsommere enn unger.

Forresten, er det så varmt der at dere kan gå uten jakker? *Misunne*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, ungene ble jo på en måte overfalt de også da :icon_redface: Også ble Birte overfalt, siden hun hadde alle Frolicene. "kan jeg, kan jeg, kan jeg få gi hundene snop?"

Elisabeth:

Ja, det er veldig varmt her :P Bildene ble tatt i går, og i dag er det så varmt at jeg kunen gå med singelet i byn B)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Vicky

Så herlige!! :icon_redface: Skikkelig barnehunder :P Det samme har skjedd oss flere ganger... vicky syns det er helt kult. Men noen ganger sier jeg at det er nok for hun ser litt bedende på meg...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hehe, næi, bikkja mi er visst frastøtende på alt som heter ungen :P Kan det ha noe å gjøre med at han ofte bjeffer å brummer, slik at de trur han knurrer å er skummel tru? :P

Råbra bilder! :P på bilde 2 ser det ut som siico ville vært alle andre steder enn akkurat der! :icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Elisabeth:

Ja, det er veldig varmt her :icon_redface: Bildene ble tatt i går, og i dag er det så varmt at jeg kunen gå med singelet i byn B)

Misunnelig nå ja :P . Jeg sitter å vurderer hvilken av vinterjakkene jeg skal ha på meg når jeg skal ut på byen ikveld, så varmt er det her <_< .

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Misunnelig nå ja :P . Jeg sitter å vurderer hvilken av vinterjakkene jeg skal ha på meg når jeg skal ut på byen ikveld, så varmet er det her <_< .

:icon_redface:

Heldigvis for dere kan været snu fort! :P Vi hadde snø for 4 dager, så ble det regn og slaps og dagene etterpå var det nesten sommer B)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nei, alle roper jo "ulv, ulv!" til Raja :icon_redface: Hun er dessuten litt for glad i unger. Alle unger hun har fått hilst på har begynt å grine pga. av at hun har hoppet oppå dem. Ikke særlig gøy.

Forresten, jeg ser ingen bilder...

Det står:

Denne brukeren har nådd den daglige grensen for overføring av data.

Siden er midlertidig utilgjengelig, vennligst prøv igjen senere.

This user has reached his transfer quota for today.

The website is temporary unavailable.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Forresten, jeg ser ingen bilder...

Det står: Denne brukeren har nådd den daglige grensen for overføring av data.

Siden er midlertidig utilgjengelig, vennligst prøv igjen senere.

This user has reached his transfer quota for today.

The website is temporary unavailable.

Samme her :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nei, de har ingen nettside. Cita sitt kostet 790, men det kommer an på hvilken størrelse du skal ha, tror jeg :)

Ok...kommer ikke inn på siden for bildene, den er vist stengt...

Synd de ikke har side, vet du navnet på båndet??

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ok...kommer ikke inn på siden for bildene, den er vist stengt...

Synd de ikke har side, vet du navnet på båndet??

Ja, jeg tror ikke siden min virker før i morgen igjen :unsure:

Husker ikke navnet på båndet, men kan finne det ut. Du kan forresten bestille båndet, og så sender norske zoo og frø det :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...