Gå til innhold
Hundesonen.no

Freewebs ødelegger kodene mine..


Ulvinne

Recommended Posts

Skrevet

Jeg prøver og lære meg html og har nå laget en test side jeg har lyst til og få ut på internett slik at jeg ser at alt funker osv.. Rett og slett leke meg litt med koder osv..

Så tenkte jeg bruke freewebs siden de er gratis og enkelt. Men,da jeg har lastet opp filen min som heter: index.html så endrer freewebs navnet på den til: index.html.mht og dermed blir kodene ødelagt.

Noen som vet hva som er feil?

Kjempe takknemmelig for all hjelp,er jo litt morro dette html greiene også. :P:P

Skrevet

Jeg prøver og lære meg html og har nå laget en test side jeg har lyst til og få ut på internett slik at jeg ser at alt funker osv.. Rett og slett leke meg litt med koder osv..

Så tenkte jeg bruke freewebs siden de er gratis og enkelt. Men,da jeg har lastet opp filen min som heter: index.html så endrer freewebs navnet på den til: index.html.mht og dermed blir kodene ødelagt.

Noen som vet hva som er feil?

Kjempe takknemmelig for all hjelp,er jo litt morro dette html greiene også. :P:P

Prøv å bare kall den index, uten noe .html bak, og se om det funker da...

Ellers er freewebs utrolig dårlig egnet til layouter laget i frontpage og sånt, de saboterer litt..

Skrevet

Prøvde slik du sa nå tuppetroll(tusen takk for tipset forresten. :P ). Men det går fortsatt ikke. Da jeg har lastet opp og det står:mht bak navnet på filen så får jeg ikke forhåndsvist siden,freewebs mener da at siden ikke er der. Så tar jeg vekk mht og skriver html i steden,da får jeg opp siden riktig,men kodene er heeeelt feil. Prøvd og laste opp i home.no også,men det skjønner jeg mindre av.. Hjemmesidelaging er virkelig ikke så lett som det ser ut som.. :)

Skrevet

Hvis du absolutt skal bruke freewebs så vil nok det lureste være å lime kodene rett inn i html delen. Da har du nok størst sjanse for at det skal funke..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...