Gå til innhold
Hundesonen.no

Kjellvis sine hunder


Marianne

Recommended Posts

Skrevet

Her er noen bilder av Birka (blå Dobermann) og Tequila når vi var på hyttetur for noen år siden.. Det var den ene gangen jeg klippet Tequila kort! :)

birka.jpg

birka3.jpg

birka5.jpg

Og her er vakre Bebe, en brun Dobermann! :)

BeBe.jpg

DSC00011.jpg

pict0081.jpg

pict0143.jpg

Skrevet

lov meg at du aldri klipper kjelighetsbarnet ditt kort igjenn da :) så ut som en helt annen hund jo!

Jeg LOVER!!! :) Hun så ikke ut og jeg bare gledet meg til det vokste ut igjen så jeg fikk tilbake hunden min! ;)

Skrevet

Veldig søte vofser! Gleder meg til å treffe dine, jeg da. Godt å se du er på nett igjen. Hørte rykter om at du ikke kom inn på sonen tidligere i kveld! :rolleyes:

Skrevet

Veldig søte vofser! Gleder meg til å treffe dine, jeg da. Godt å se du er på nett igjen. Hørte rykter om at du ikke kom inn på sonen tidligere i kveld! :rolleyes:

Hehehe, det var høyst midlertidig! :) Og du og Ane snakker sjeldent sammen.... :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...