Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan få siden ut på nettet ?


Com

Recommended Posts

Skrevet

Har nå laget en side i frontpage , men hvordan skal jeg få den ut på internett ? Har både home.no og home.no.net konto og smart ftp , men får ikke ftp'en eller noe til å virke :P

Skrevet

Prøv å laste ned ws ftp og bruk den i steden.. Kan ikke smart ftp jeg, men vet også at home har en tidsgrense etter registrering før du får brukt ftpen..

Guest Per Olav
Skrevet

Har nå laget en side i frontpage , men hvordan skal jeg få den ut på internett ? Har både home.no og home.no.net konto og smart ftp , men får ikke ftp'en eller noe til å virke :P

Undersøk først om du har innstillingene riktig: riktig katalog på din egen pc som siden ligger på, riktig katalog på serveren som hjemmesida di skal lastes opp til, om du har riktig brukernavn og passord for å knytte deg opp mot serveren.

--

Per Olav

Skrevet

Har lastet ned ws ftp nå , men forstår ikke hvordan jeg skal bruke det , noe som kan forklare hvordan jeg bruker det eller smart ftp ?

Guest Per Olav
Skrevet

Har lastet ned ws ftp nå , men forstår ikke hvordan jeg skal bruke det , noe som kan forklare hvordan jeg bruker det eller smart ftp ?

undersøk om noen av programleverandørene har egen hjemmeside med forklaring elller se hjelpefila til programmene.

--

Per Olav

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...