Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Så bra :) Jeg pleier å gå en del på Flautangen,men på en fin dag så er det nok mange der. Noen andre forslag? :-)

Skrevet

Kunne godt ha vært med! Har egentlig ikke trasket så mye i Sandefjord, så jeg møter egentlig bare opp der det til slutt ender opp med å være :P Har gått kyststien ved Ula da, men det er jo i Larvik. Der er det veldig fint å gå, spesielt når den i hovedsak går i skogen - ironisk nok :teehe:

Skrevet

Så gøy at flere blir med :) Vi kan godt gå på Ula. Når passer det best for folk? Ser det er ei som er her mellom 26 juni og 2 juni, så da burde vi klare å få det til da.

  • 2 weeks later...
Skrevet

Jeg skal i hvert fall inn til Oslo på konsert på søndag, og er egentlig syk nå, men kler man på seg godt nok så går nok en tur helt greit :)

Skrevet

Jeg er kanskje med imorgen hvis jeg er frisk nok. :) Har pådratt meg influensa.. :/

Denne har ikke jeg sett :) Noen som blir med til mandag? Vi kan jo møtes på parkeringsplassen til Ula?!

Skrevet

Denne har ikke jeg sett :) Noen som blir med til mandag? Vi kan jo møtes på parkeringsplassen til Ula?!

Har ikke mulighet til det på mandag, eller torsdag heller for den saks skyld. I løpet av helga, eller neste helg da? :)

Skrevet

Jeg var på Ula på søndag. Skikkelig fint der! :) Måtte bare si det hehe :) er ikke der nå lengere da, så kos dere masse på turen :)

Åhh... Så kjedelig! Vi skulle ha fått ordnet det slik at du fikk vært med! Du må si ifra neste gang du er i nærheten da :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Merker at det lukter litt vondt av trekksela til hunden, typ sopp/mugg aktig nesten. Noen som vet hvordan det kan vaskes eller fjernes? Spyler den jevnlig med vann og henger opp til tørk.
    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...