Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei

Jeg har vært veldig interresert i hunder de siste årene. Spesielt Husky rasene. Jeg lurer på om det er noen som vil ha en tur partner mens de er ute å går tur med hunden :) ?

Jeg har ikke hund enda, men har planer om å skaffe en til neste år.

Kan veldig lite om hund, men har veldig lyst til å lære så mye jeg kan, så hva bedre enn en å gå tur med som har hund :).

Jeg sykkler mye om sommern og liker en 1-2 timer eller mer gå tur hver dag.

Jeg bor i vågsbygd området per i dag, men kan muligens reise for å dra på noen fine turer i skogen.

26 år gammel og er mann.

Er det noen som er interresert i dette er det bare å skrive noe nedenfor eller send meg en PM.

Tempo, Tid, varighet og alt annet bestemmes av deg ;)

mvh

ABC

Skrevet

Du kan jo ta kontakt med en hundeklubb i nærheten, komme og se på treninger? Kanskje de arrangerer fellesturer du kan være med på også? :)
Du kan gjerne komme til Flekkefjord og hilse på både min, og sikkert flere i klubbens hunder om du vil. Kanskje litt i lengste laget å kjøre, men ;)

Skrevet

Yepp tenkte jeg skulle gjøre noe slik etterhvert :)

Takk for innbydelsen Laikamor :D Jeg har ikke bil så blir nok ett lite problem med det første men kan sende en PM en gang om innbydelsen er åpen så kan vi avtale kanskje :).

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...