Gå til innhold
Hundesonen.no

Blir din samboer jaloux på hunden??


Heidi

Recommended Posts

Skrevet

Hehe måtte lige høre om der er andre end meg som oplever at samboeren kan gå hen og bli litt jaloux på hunden engang i blandt?? :D

Noen ganger syns Espen at det er Rocky som får mest kos og fine ord her i huset. Hihi da føler han seg litt dårlig behandlet. Og når Espen og Rocky virkelig har deres skikkelige kosestunder, ja da føler jeg mig litt uelsket :(:D

Da ligger de på gulvet og storkoser i laaang tid og ingen av dem legger merke til meg. Hehehe.. Og Espen er siklet helt ind.. :D

Skrevet

ja ivan blir litt sjalu på speedy til tider.. ååå den hunden tar all tiden din jo... du skal jo bare kose med ham jo.. hva med meg da...

men så går det en liten stund så finner jeg begge to i sengen der ivan ligger og klapper på speedy og stor koser seg!!:( hehe..så han er litt tøffel der ja!!

Skrevet

nei min samboer blir ikke sjalu han har en hund selv, vi er fire mennesker i hus og vi har fire hunder så da blir det jo en hver da. :wink::( finner da ingen grunn til å bli sjalu jeg da nei. :wink:

Skrevet

ja, sånn er det her hos oss også! Men jeg må innrømme at jeg og kan bli litt sjalu når hero som er "min hund" (jeg hadde han før vi vart ilag) heller setter seg bort til Arne for å kose.... :oops:

Skrevet
Noen ganger syns Espen at det er Rocky som får mest kos og fine ord her i huset. Hihi da føler han seg litt dårlig behandlet. Og når Espen og Rocky virkelig har deres skikkelige kosestunder, ja da føler jeg mig litt uelsket    

Da ligger de på gulvet og storkoser i laaang tid og ingen av dem legger merke til meg. Hehehe.. Og Espen er siklet helt ind..

Bytt ut Espen med Stian så har du oss :mrgreen:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
    • Det kommer an på hund/pels, bil og værforhold. Og ikke minst varighet. Om det ikke er sol er det lite problem om det er 20 grader. Om det er sol bør man være obs fra det er 18+ grader i luften tenker jeg, det kan fort bli varmt i bilen med direkte sollys. Kan bilen stå i skygge? (pass på at skygge ikke flytter seg) Vi har hatt hundene i bil midtsommers, men da med reflekterende duk over bilen, vifte på inne i bilen og bagasjerom og vinduer på gløtt. Sjekk inn minimum en gang i timen. Men stort sett ville vi sjelden hatt hundene med i bilen om vi skulle noe så lenge uten å faktisk ha dem med. Det har såklart vært ventetid på kurs og sånt, men da har vi stort sett hatt hele bilen stående åpen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...