Gå til innhold
Hundesonen.no

Trenger noen tilatelser....


Guest Christine

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Sorry folkens!

Men det gikk ikke med å få banner på t-shorter..Det sto at det ble for dårligt osv ;)

Sorry...Men har nå bestilt(nesten) genser med Borgedalens milo på, og hjemmeisde adressen!

Guest Christine
Skrevet

HeHe..sorry for at du måtte svare unødvendig... :)

Tenkte kanskje å bruke ditt ja ;) Men ingen farger som passet til noen av bannerne så :D

Pytt pytt..Dessuten så gikk det ikke ;)

Skrevet

HeHe..sorry for at du måtte svare unødvendig... :D

Tenkte kanskje å bruke ditt ja ;) Men ingen farger som passet til noen av bannerne så ;)

Pytt pytt..Dessuten så gikk det ikke :)

Også fikk du meg til å bruke unødvendig tid på å svare, du kunne ha sjekket det opp før du skrev... ;)

Tulla bare ;) Men det var dumt at det ikke gikk...

Guest Christine
Skrevet

HeHe..begynte og lure nå :D

Ja, synd det ikke gikk..Men nå har jeg em hettegenser på vei ;)

Sykt billig da... 411 kr for genseren med mitt motiv, tekst på begge sider, og frakt+ giro :)

Skrevet

HeHe..begynte og lure nå :D

Ja, synd det ikke gikk..Men nå har jeg em hettegenser på vei ;)

Sykt billig da... 411 kr for genseren med mitt motiv, tekst på begge sider, og frakt+ giro :)

Hihi

Sykt, det var billig for hettegenseren.

Guest Christine
Skrevet

Mhm..MENTE 433 kroner da...Men for min egen genser med Milo bilder på så var det BILLIGT..'

Men..Hvor får jeg pengene fra ?;)

Guest Christine
Skrevet

Bestilte på www.myxwear.com - sykt billig ;)

Takk til Martine for linken B)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...